Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Станично-Луганський офіс Мережі почав впроваджувати проект з посилення правових можливостей громад

Активні громадяни Станиці Луганської, керівники підприємств і громадських організацій відвідали семінар на тему «Право на доступ до інформації: сутність, зміст, значення. Відмінності інформаційного запиту та звернення громадян».

На фото: учасники семінару у Станиці Луганській

На семінарі, який відбувся 21 серпня 2018, детально розглядались найважливіші моменти законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про звернення громадян». Під час підведення його підсумків учасники обговорили приклади невиконання багатьма органами влади вищевказаних законів. Керівник Станично-Луганського офісу МПР при ГО «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» Миколай Філіппов роз’яснив присутнім, як діяти в конкретних випадках, пов’язаних з отриманням публічної інформації.

На фото: Миколай Філіппов, керівник Станично-Луганського офісу МПР

Захід провів Станично-Луганський офіс МПР при ГО «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» в рамках проекту «Центр посилення правових можливостей місцевих територіальних громад Станично-Луганського району Луганської області».

Проект впроваджується за підтримки Чугуївської правозахисної групи, Мережі правового розвитку, Міжнародного фонду «Відродження» та місцевої влади.

У реалізації проекту також беруть участь наступні партнери місцевого офісу МПР: управління юстиції, Управління соціального захисту населення Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області, Станично-Луганська районна державна адміністрація, територіальний центр обслуговування пенсіонерів, КЗ «Центральна бібліотечна система», районний центр зайнятості, Старобільський та Сєвєродонецький місцеві центри надання безоплатної вторинної правової допомоги, інші організації.

Офіс співробітничає з громадськими організаціями, які діють на території району: «Українська спілка ветеранів Афганістану», «Союз Чорнобиль», «Комітет виборців України», «Станично-Луганська районна організація ветеранів України», «Районна профспілка працівників АПК» та ГО «Народна вимога Луганщини».

Очікується, що в рамках проекту безоплатну інформаційно-правову допомогу отримають близько 500 мешканців Станично-Луганського району.

Також у рамках проекту планується здійснити чотирнадцять виїзних прийомів громадян у населених пунктах району та дванадцять семінарів з правових питань.

Проект передбачає прийом громадян у Станиці Луганський:

  • вівторок та четвер – з 9.00 до 15.00, вул. Друга лінія 11 (будівля районного відділу культури, офіс Організації ветеранів України);
  • перша та четверта п’ятниця місяця – з 9.00 до 11.00, Станиця Луганська, 2, (приміщення Бібліотеки будинку культури залізничників).

На фото: приміщення Станично-Луганського офісу МПР

 

Станично-Луганський офіс МПР почав впроваджувати проект 15 серпня 2018.

Контактні телефони офісу: 0665400527, 0958225885.

Електронна пошта: ipc.stanica@gmail.com.

За матеріалами Станично-Луганського офісу МПР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×