Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Сильна громада – запорука успіху

20 лютого 2018 року керівник Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку Вікторія Ільчишена та голова Слобідо-Кульчієвецької сільської ради Руслан Нестеров закріпили Меморандумом про співпрацю та спільні наміри щодо розвитку новоствореної Слобідо-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади (ОТГ).

На фото: Вікторія Ільчишена, керівник Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку, та Руслан Нестеров, голова Слобідо-Кульчієвецької сільської ради

Меморандум передбачає налагодження механізмів взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських організацій у реалізації громадських ініціатив на території Слобідо-Кульчієвецької громади. У ньому також йдеться про забезпечення дотримання принципів соціального партнерства органів влади та громадських організацій та шляхи підвищення довіри з боку суспільства до діяльності органів влади.

Крім цього, під час зустрічі було апробовано анкети з визначення правових потреб Слобідо-Кульчієвецької ОТГ для подальшого проведення опитування мешканців сіл, що входять до складу громади.

Учасники зустрічі погодили питання проведення виїзних консультацій у кожному населеному пункті громади. Вони також обговорили питання надання експертного супроводу діяльності ОТГ, що здійснюватиметься в рамках реалізації проекту «Правова підтримка громад – запорука їх сталого розвитку».

 

Проект «Правова підтримка громад – запорука їх сталого розвитку» реалізується Асоціацією юристів м. Кам’янець-Подільського за підтримки програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»

 

За матеріалами Кам’янець-Подільського офісу Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×