Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Татарбунарський офіс МПР провів правопросвітній захід з дітьми

19 липня представники Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» — керівник Леонід Семененко, юрист Аліна Семененко та спеціаліст Бюро надання правової допомоги Тетяна Райлян завітали до дітей, які відпочивали у денному таборі відпочинку при БФ «Еммануїл». Мета візиту – провести з поколінням, що підростає, правопросвітні заходи, спрямовані на те, аби навчити правилам дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на воді.

Правники порадили дітям дотримуватися правил безпеки та у разі необхідності звертатися до дорослих, а також надали інформацію про випадки порушення правил з боку однолітків. Важливо пояснити дітям, що, порушуючи правила, виникає ризик для здоров`я і життя не лише порушника, але й оточуючих людей.

Основним завданням при проведенні таких заходів представники Офісу та Бюро вбачають у вихованні правосвідомості та відповідальності юного покоління, збереженні їх життя та здоров’я, недопущення травматизму під час літніх канікул.

Ініціативу правників активно підтримали вихователі дитячого табору.

– З Фондом ми співпрацюємо досить великий проміжок часу, і наша співпраця не закінчується заходами з дітьми. Ми взаємодіємо з питань правової допомоги клієнтам обласного будинку матері та дитини “Надія”, який функціонує у Фонді, проводимо виїзні приймальні, допомогаємо нужденним у вирішенні питань отримання благодійної допомоги одягом.

Також ми проводили спільний захід, прсвячений Міжнародному дню захисту дітей 1 червня. Напередодні проведення правоосвітніх заходів, до яких долучалися діти 3 класу Татарбунарського НВК «школа-гімназія», адміністрація нашого Офісу звернулася до керівника БФ «Еммануїл» Анатолія Бабенка з проханням надати допомогу у придбанні іграшок та шікльного приладдя. Наше прохання було задоволене і, завдяки допомозі Фонду, наш захід став цікавим, веселим і таким, що запам’ятався дітям.

Наразі плануємо провести аукціон з обміну вживаних дитячих речей та шкільного приладдя перед новим навчальним роком. – розповідає керівник Татарбурнарського офісу Мережі правового розвитку Леонід Семененко.

Автор матеріалу: Наталія Бурило, комунікаційний менеджер ГС “Мережа правового розвитку”

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×