Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Татарбунарський офіс МПР офіційно відкрився в постійному приміщенні

27 серпня 2018 року, в рамках програми відзначення Дня міста Татарбунари, відбулась офіційна презентація Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку в постійному приміщенні, яке було надане міською владою. Після прес-брифінгу в приміщенні Офісу учасники презентації обговорили в районній бібліотеці один зі стратегічних напрямків роботи Офісу – розбудову безпечного середовища в громаді.

За сприяння Татарбунарської міської ради, в лютому 2017 року було створено Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку. Основною метою діяльності Офісу є формування критичної маси людей, які знають свої права, спроможні та вмотивовані їх реалізовувати. Також діяльність Офісу спрямована на створення умов для розбудови спроможності громад вирішувати свої проблеми правовим шляхом.

З моменту відкриття, Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку розміщувався та працював у тимчасовому приміщенні, наданому міською радою. У червні 2018 року Офіс перемістився в постійне приміщення за адресою м. Татарбунари, вул. Центральна, 50, яке на безоплатній основі було надане Татарбунарською міською радою.

Приміщення представляє собою окрему частину будинку в центрі міста, з самостійним фасадним входом, в пішохідній доступності до всіх органів влади, ринку, автостанції. Приміщення Офісу не лише доступне для мешканців міста та району, але й має «нейтральний» характер (територіально та іміджево не прив’язано до місцевого суду, поліції чи інших органів влади). Пройти повз приміщення Офісу неможливо: великий сіті-лайт сигналізує, що саме тут можна отримати безоплатні правові консультації та іншу допомогу.

У прес-брифінгу з нагоди офіційного відкриття Офісу в постійному приміщенні взяли участь заступник голови Татарбунарської районної ради Юрій Лапа, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко та його заступник Олександр Лєсніченко, заступник голови Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Ігор Бринош, керівник Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку та Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко, заступник начальника Татарбунарського відділення поліції майор поліції Ігор Бурлаку, начальник Татарбунарського районного відділу ДРАЦСу Тетяна Шульга, представник Татарбунарського бюро правової допомоги Інга Дмитрієва, представник Татарбунарського відділу Пенсійного фонду України Юлія Русєва та інші партнери Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку. Під час прес-брифінгу було представлено як успіхи та досвід роботи Офісу, так і подальші плани щодо посилення правових можливостей жителів міста та району.

Захід розпочав керівник Офісу Леонід Семененко, який підкреслив, що фахівці Офісу та партнерських організацій працюють для людей та заради людей. Лише протягом 2017 року було надано 754 безоплатних правових консультацій, здійснено 95 спільних виїзних прийомів (близько половини в сільських населених пунктах Татарбунарського району). Завдяки наданню сервісної правової допомоги та експертних послуг вирішено багато конкретних правових проблем як місцевих мешканців, так і самої громади. Офіс перетворився на інтеграційний майданчик з питань надання правових та адміністративних послуг.

На фото зліва направо: Ігор Бринош, заступник голови Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України”; Леонід Семененко, керівник Татарбунарського Офісу Мережі правового розвитку; Павло Головатий, юрист Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку

Одним з важливих напрямків роботи стала «Школа секретарів місцевих рад», впровадження якої надало можливість представникам місцевого самоврядування як отримати нові практичні знання, так і покращити комунікацію та взаємодію у своєму середовищі, з чиновниками районного та обласного рівня, громадськими активістами. Також одним з магістральних напрямків роботи стало створення Координаційного офісу безпеки, діяльність якого спрямована на розвиток безпечного середовища в громаді.

Міська і районна ради націлені всебічно допомагати та підтримувати діяльність Офісу Мережі правового розвитку та Координаційного офісу безпеки, що підкреслили міський голова Андрій Глущенко та заступник голови районної ради Юрій Лапа.

Так, Андрій Глущенко відзначив, що діяльність Офісу посприяла багатьом мешканцям міста у вирішенні їхніх правових проблем, і міська рада, депутатський корпус та він особисто зацікавлені у подальшій діяльності Офісу.

Заступник начальника Татарбунарського відділення поліції Ігор Бурлаку зауважив, що така спільна робота має лише позитивні результати, адже чим більше ми працюємо з людьми, тим більше отримуємо можливостей для розуміння та вирішення їх проблем.

На фото зліва направо: Андрій Глущенко, міський голова Татарбунар; Юрій Лапа, заступник голови районної ради; Ігор Бурлаку, заступник начальника відділення поліції

Після прес-брифінгу його учасники перемістились до приміщення Татарбунарської районної бібліотеки, де відбувся круглий стіл «Координаційний офіс безпеки як інструмент розбудови безпечної громади». Під час заходу було представлено успіхи та досвід роботи Координаційного офісу безпеки, який працює в Татарбунарах з лютого 2017 року. Зокрема, було презентовано підготовку «безпекового паспорту» громади, ініціативу «Доступний дільничний», програму самооборони для жінок, створення ситуаційного центру єдиної системи відеоспостереження. Окремим питанням обговорення стали ситуація з екологічною безпекою в Татарбунарах та можливі варіанти вирішення проблем, зокрема створення лінії з сортування та переробки сміття.

На фото: учасники заходу

Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» здійснює свою діяльність за підтримки МФ «Відродження» та співпрацює з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією.

На фото: учасники заходу

Прес-служба
Одеської обласної організації
ВГО «Комітет виборців України»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×