Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

У блозі міжнародної організації Namati опублікована стаття про панельну дискусію щодо ролі соціологічних інструментів у розвитку українських громад

У блозі міжнародного ресурсу Namati була опублікована стаття, присвячена панельній дискусії щодо ролі соціологічних інструментів у розвитку українських громад, у якій взяли участь представники Мережі правового розвитку.

Namati – міжнародна громадська організація, яка займається питаннями покращення доступу до правосуддя та розвитком інституту параюристів.

З матеріалом, розміщеним у блозі Namati, можна ознайомитись за посиланням http://ow.ly/RJYD30m6cv0.

Дискусія відбулась 13 вересня 2018 у рамках заходу «Від потреб до політик: використання інструментів оцінки для формування правового порядку денного в Україні».

Захід організували Міжнародний фонд “Відродження” спільно з Міністерство юстиції України, Директорат з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності, Координаційний центр з надання правової допомоги, та Мережею правового розвитку (МПР).

Нагадаємо, що у панельній дискусії взяли участь Сергій Шевель (Асоціація об’єднаних територіальних громад), Віталій Охріменко (Координаційний центр з надання правової допомоги), Галина Турбаба (Дворічанська районна рада) та Віталій Бабика (Дворічанський Офіс Мережі правового розвитку). Модератором обговорення виступив виконавчий директор МПР Євген Полтенко.

Новина про панельну дискусії міститься на сайті МПР за посиланням http://ow.ly/q7yR30m6dCv.

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×