Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

У Харкові почалось навчання ІІІ хвилі громадських радників

19 вересня у Харкові, на базі правового клубу «PRAVOKATOR», стартував навчальний курс для третьої хвилі громадських радників. Цього разу навчатимуться представники східних областей: Харківської, Донецької, Луганської та Полтавської. Попередні випуски громадських радників проводились в Києві та Одесі.

Цей регіональний набір об’єднав 36 переможців конкурсу, що тривав упродовж серпня.

Голова Правління Мережі правового розвитку Наталя Бімбірайте звернулася до учасників навчального курсу з відеопривітанням:

«Вітаю вас, шановні учасники третього набору громадських радників. Я дуже радію, що коло наших лав збільшиться, коли ви пройдете чудовий, інтенсивний і цікавий курс.

Чому важливо вчитися? І чому важливо бути громадським радником? Тому що ми бачимо, знаємо: багато іноземців приїздять і дивуються, яка багата Україна. Але постійно виникає питання: а чому люди такі бідні в заможній країні? Відповідь проста і очевидна: через незнання законів і через невміння ними користуватися.

Той курс, який ви прослухаєте, поліпшить ваші знання і відточить навички, дасть багато корисних контактів, якими ви потім, по поверненню додому, зможете користуватися, допомагати людям. Починаючи з простого, починаючи з роз’яснення, в чому проблема, куди звернутися по допомогу, які документи необхідно скласти.

Я представляю Мережу правового розвитку. Це громадська спілка, осередки якої, офіси якої є в 15 областях України. У нас працює більше 100 досвідчених юристів, адвокатів, менеджерів, правозахисників. І ми завжди готові прийти вам на допомогу, завжди готові підтримати.

І я дуже радію, що ви з нами. Тож бажаю всім успіхів, натхнення! 

І вливайтеся, будь-ласка, до кола небайдужих, звичайних людей, які роблять незвичайні речі !»

 

 

Інститут громадських радників – новий. Він створений у 2017 році для того, щоб мешканці віддалених громад, де відсутні професійні юристи, могли швидко й з перших вуст отримати допомогу в найбільш розповсюджених правових питаннях. Вже півсотні громадських радників пройшли навчання під час попередніх двох хвиль.

Учасники, після навчального курсу, який складається з трьох модулів на теми прав людини, запобігання дискримінації, самоврядування, впливу та контролю за владою отримують свідоцтво. В якості громадських радників, після повернення додому, вони надаватимуть правову інформацію, перенаправлятимуть людей до відповідних інституцій, допомагатимуть громадам спільно вирішувати правові проблеми

 

Ініціатива побудови мережі громадських радників та їх відповідне навчання підтримується спільно Координаційним центром з надання правової допомоги, Міжнародним фондом «Відродження», Мережею правового розвитку та іншими партнерами у сфері захисту прав людини.

 

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

При підготовці новини використовувались матеріали МФ «Відродження»

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×