Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

У Хмельницькому обговорили співпрацю державних та громадських організацій щодо розвитку громад

У Хмельницькому пройшов круглий стіл «Громадське суспільство, влада, бізнес: співпраця і розвиток громад».

Захід був організований Хмельницьким офісом Мережі правового розвитку при ГО «Подільська правова ліга» в рамках проекту «Посилення правових можливостей громад Хмельницької області через правову допомогу» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета круглого столу полягала у обговоренні актуальних напрямків співпраці між владою, громадським сектором та бізнесом на Хмельниччині в правовому полі з метою посилення правової спроможності громадян в регіоні.

Зі вступним словом виступив голова ГО «Подільська правова ліга» Андрій Місяць. Після цього прозвучали виступи на різноманітні теми, які стосувалися співпраці державних та громадських організацій щодо розвитку громад. Зокрема, йшлося про взаємодію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з громадянським суспільством, спільну реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право», стратегію розвитку органів внутрішніх справ України. Окремі виступи були присвячені співпраці між неурядовими громадськими організаціями та владою з метою соціального та правового захисту внутрішньо переміщених осіб у Хмельницькій області, а також напрямкам співпраці органів соціального захисту населення з неурядовими громадськими організаціями.

На фото: учасники круглого столу

У круглому столі взяли участь Оксана Кізаєва, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області, Юрій Сніберко, старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Руслана Матущак, заступник начальника відділу представництва Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,Олег Майданюк, позаштатний радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО у Хмельницькій області, а також представники інших громадський та державних організацій.

Модератором зустрічі виступила Анастасія Площинська, керівник Хмельницького офісу Мережі правового розвитку.

Захід відбувся 24 травня.

 

За матеріалами Хмельницького офісу Мережі правового розвитку при ГО «Подільська правова ліга»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×