Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

У Хмельницькому правозахисники обговорили проблеми безоплатної вторинної допомоги

Автор: Денис Губашов – менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку.

9 липня в Хмельницькому пройшов форум «Моделі безоплатної правової допомоги: успішний досвід та напрямки співпраці», участь у якому взяв Андрій Місяц, член правління Мережі правового розвитку, голова правління громадської організації “Подільська правова ліга”. Учасники форуму обговорили актуальні питання надання безоплатної правової допомоги та моделі співпраці між провайдерами БПД на обласному рівні.

Андрій Місяць ознайомив учасників форуму із міжнародним досвідом надання безоплатної правової допомоги.

Валентина Кусмінська, начальниця відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області доповідала на тему: “Безоплатна первинна правова допомога як один з основних механізмів реалізації проекту “Я маю право!”

Олена Варфоломєєва, виконуюча обов’язків директора Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Хмельницькій області, та Григорій Гоцький, директор Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розповіли учасникам про розвиток системи безоплатної вторинної правової допомоги в Україні.

Оксана Кізаєва, регіональна представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області, презентувала діяльність Уповноваженого ВРУ з прав людини у сфері надання безоплатної правової допомоги.

До заходу також долучилася і координаторка Західного регіону Мережі правового розвитку та голова правління Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського Вікторія Ільчишена.

У форумі  взяли активну участь правозахисники, громадські активісти та провайдери правової допомоги об’єднаних територіальних громад Хмельницької області.

В рамках заходу Анастасія Площинська, виконавча директорка Громадської організації “Подільська правова ліга” презентувала результати дослідження «Пріоритетні правові потреби жителів Олешинської ОТГ».

Захід організований Хмельницьким офісом Мережі правового розвитку за підтримки ГО «Подільська правова ліга». Головний партнер заходу – Хмельницька Обласна державна адміністрація.

Захід пройшов в рамках проекту “Розвиток успішних громад через експертну підтримку та правову допомогу” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×