facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

У Кам’янському пройшов фестиваль здорового способу життя

Дата публікації: 21.08.2018

У Кам’янському Дніпропетровської області, на території Самишиної балки,  пройшов черговий фестиваль здорового способу життя.

Захід відбувся 18 серпня 2018.

Організатори підготували для гостей свята насичену програму: турнір зі стрільби з лука, показові виступи з різних видів бойових мистецтв, лицарські турніри, велозмагання, перетягування каната, змагання з шахів та шашок, спортивний туризм.

Крім того, в якості експерименту на фестивалі свою роботу розгорнув «Майданчик правової допомоги».

Експертний центр з прав людини, ініціатива «Громадські детективи», Центр інформації про права людини, Мережа правового розвитку, ГО «Україна без тортур», Асоціація українських моніторів дотримання прав людини, Центр громадянських свобод провели інтерактивні лекції, дискусії та ігри про права людини, роздали тематичні буклети.

Мережа правового розвитку, окрім своїх основних напрямів діяльності, таких як управнення людей та розвиток громад, представила жителям Кам’янського шкільні служби порозуміння, що викликало неабиякий інтерес у дітей та їхніх батьків.

На фото: локація Мережі правового розвитку на фестивалі

Учні-медіатори презентували свої навички вирішення конфліктів у мирний спосіб, розповіли про профілактичні заходи щодо попередження конфліктів у школі. Аби відчути переваги вирішення конфліктів шляхом врахування інтересів сторін, усі охочі мали змогу взяти участь в інтерактивних іграх на відповідну тематику.

Презентація шкільних служб порозуміння Мережі правового розвитку пройшла під гаслом «Ми за життя без конфліктів». Підтримуючи дану ідею, гості фестивалю відтиском розфарбованої долоні «підписувались» під цим гаслом. За час проведення фестивалю зібралася чимала колекція відтисків прихильників «життя без конфліктів».

Експертний центр з прав людини за підтримки Кам’янської міської ради та правозахисних організацій організував правозахисне містечко на щорічному Фестивалі за здоровий спосіб життя в Кам’янському в Дніпропетровській області.

Також до заходу долучився Кам’янський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги. Спеціалісти центру надавали юридичні консультації.

Учасники ініціативи «Громадські детективи» провели інтерактивну лекцію «Громадський детектив: хто він і як ним стати?».

Центр інформації про права людини та місцеве управління патрульної поліції провели зустріч «Громада у безпеці – як співпрацювати з поліцією».

Центр громадянських свобод провів гру «Що? Де? Коли?» про права людини.

Також була проведена лотерея для дітей та підлітків. Її учасники відповідали на питання про права людини та вигравали подарунки.

Завершився ж фестиваль дружніми розмовами біля багаття та сподіваннями, що такі заходи матимуть своє продовження …

На фото: учні-медіатори та член Правління МПР Віталій Бабика, які представляли Мережу на фестивалі. Нижній ряд справа наліво: Віталій Бабика, член Правління МПР і керівник Дворічанського офісу МПР, та Алевтина Піддубко; верхній ряд зліва направо: Анастасія Ряднова, Владислав Попов та Вікторія Шовгеня

Автор:  Віталій Бабика, член Правління МПР, керівник Дворічанського офісу МПР. При підготовці статті використовувались матеріали Експертного центру з прав людини.

На фото: Віталій Бабика, член Правління МПР та керівник Дворічанського офісу

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×