Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

У Скадовську відбувся семінар, присвячений захисту прав дітей-сиріт

17 березня 2017 року у Скадовському районному центрі зайнятості населення відбувся семінар на тему «Опіка та піклування дітей-сиріт», організований Скадовським районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У семінарі взяли участь представники Скадовської міської ради, Скадовського районного центру зайнятості населення, служби у справах дітей райноної державної адміністрації, психолог відділу освіти, юрист Скадовського офісу Мережі правового розвитку при ГО «Скадовщина – мій рідний край» Сергій Кеба, опікуни та піклувальники дітей-сиріт, а також всі, хто співпрацює з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час заходу обговорювались правові та соціальні проблеми дітей-сиріт, шляхи подолання життєвих труднощів, надавалися практичні поради з виховання дітей у родинах опікунів.

Особливу увагу учасниким приділили майновим та житловим правам дітей-сиріт, а саме порядку взяття їх на позачерговий квартирний облік. З цього питання змістовну інформацію надала головна спеціалістка з побутових питань Скадовської міської ради Наталія Костенко.

Оскільки основною метою семінару було надання саме практичної допомоги дітям вразливої категорії, Сергій Кеба проконсультував осіб, що здійснюють опіку та піклування над дітьми-сиротами, намітив шляхи співпраці Офісу з соціальними службами у цьому напрямку.

Учасники заходу висловили подяку організатору,директору Скадовського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ігорю Гультаю.

За матеріалами skadnews.in.ua.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×