Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

У Вижниці обговорили стан справ із правовою освітою і правовим захистом в ОТГ

02 липня 2018 Чернівецька ГО «Комітет виборців»  спільно з Вижницьким офісом Мережі правового розвитку при Чернівецькій ГО «Комітет виборців України» провели круглий стіл на тему «Особливості надання безоплатної правової допомоги в об’єднаних територіальних громадах».  Захід проходив у Вижницькій об’єднаній територіальній громаді в приміщенні Центральної районної бібліотеки.

До участі в засіданні круглого столу були запрошені представники громадських організацій, виконуючі обов’язки старост об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також працівники бібліотечних закладів, які працюють в селах об’єднаної територіальної громади.

З доповідями виступили Ігор Бабʼюк, заступник голови Чернівецької організації «Комітет виборців України», Ольга Чепель,  юрист Чернівецької організації «Комітет виборців України», та Галина Єрема, керівник Вижницького офісу Мережі правового розвитку.

На фото зліва направо: Галина Єрема, керівник Вижницького офісу МПР, Ольга Чепель, юрист Чернівецької організації «Комітет виборців України», та Ігор Бабʼюк, заступник голови Чернівецької організації «Комітет виборців України»

У ході проведення круглого столу учасники обговорили наступне:

– права людини та способи їх захисту в об’єднаних територіальних громадах;

– співпрацю органів місцевого самоврядування та громадян в контексті надання правової допомоги;

– форми реалізації правової допомоги громадян в умовах децентралізації влади та основні аспекти правової допомоги жителям старостинських округів» ОТГ.

Захід проходив у рамках проекту «Правова освіта громадян в територіальних громадах через Центр правової інформації та консультації».

Автор: Галина Єрема, керівник Вижницького офісу Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×