Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

​Учасники Мережі актуалізували напрямки розвитку зовнішньої та внутрішньої комунікації

Робоча зустріч з метою обговорення актуальних питань зовнішньої та внутрішньої комунікації Мережі правового розвитку відбулася 20-21 листопада 2017 у Києві.

Учасники зустрічі. Зліва праворуч: Сергій Плахотнюк, Наталія Бурило, Олена Орлова, Людмила Савченко, Дмитро Жуков, Людмила Чванько, Наталя Бімбірайте, Юрій Житняк, Анастасія Рева, Євген Полтенко

Протягом двох днів у колі представників Виконавчої дирекції Мережі та ІРЦ «Правовий простір», учасники зустрічі подискутували щодо:

  • проекту звіту Мережі за 2017 рік;
  • розробки промоційних відеоматеріалів;
  • подальшої стратегії розвитку інформаційного ресурсу “Правовий Простір”;
  • стану реалізації та подальших планів з розробки веб-сайту ldn.org.ua.

Разом із Наталією Бурило, менеджеркою з комунікацій Мережі, учасники заходу згадали актуальні питання промоції громадської спілки (розміщення мережевих банерів на сайтах організацій-учасниць, створення сторінок організацій у соціальних мереж, співпраця зі медіа) та підвищення ефективності системи внутрішньої комунікації між всіма учасниками коаліції.

Наталія Бурило та Людмила Савченко актуалізують питання щодо комунікаційної стратегії Мережі

Продуктивним виявився і брейнштормінг над ідеєю та первинним сценарієм проморолику Мережі, до якого активно долучилися всі учасники робочої зустрічі.

Наталя Бімбірайте, голова Правління Мережі правового розвитку та директор ІРЦ «Правовий простір», разом із Євгеном Полтенко, виконавчим директором Мережі, ініціювали результативне стратегічне планування розвитку інформаційного ресурсу “Правовий Простір”, відкривши нові напрямки оптимізації роботи ресурсу та висунувши чимало нових ідей для впровадження кількарічної програми діяльності платформи для сектору посилення правової спроможності.

Наталія Бімбірайте – Голова Правління Мережі правового розвитку та директор ІРЦ “Правовий простір”, та Євген Полтенко, Виконавчий директор Мережі

Журналістки і редакторки ІРЦ «Правовий простір» Олена Орлова і Людмила Чванько перерахували вимоги та побажання щодо ефективного інформаційного партнерства між «Правовим простором» та Мережею правового розвитку.

Зліва праворуч: Олена Орлова, Людмила Чванько – журналістки і редакторки ІРЦ «Правовий простір»

Євген Демченко, IT-фахівець, презентував доробки з покращення технічної, візуальної та юзабіліті-складових веб-сайту Мережі ldn.org.ua.

Зліва праворуч: Євген Демченко, IT-фахівець, та Євген Полтенко, Виконавчий директор Мережі

Таким чином, два дні зустрічі були дійсно продуктивними, допомогли освіжити погляд на поточний стан справ та заклали фундамент для ще більш ефективної роботи обох правових платформ.

Більше фото з заходу за посиланням.

Автор матеріалу: Наталія Бурило, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×