Учасники проекту «Я маю право» обговорили хід його виконання та плани на майбутнє

Нещодавно відбулась координаційна зустріч учасників правопросвітницького проекту «Я маю право». Її мета полягала у пошуку шляхів вдосконалення його впровадження та покращення взаємодії його учасників.

Захід проводився 4-5 травня.

На початку зустрічі з вступним словом  виступили Сергій Петухов, заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, Роман Романов, директор Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження», та Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги.

На фото: Сергій Петухов, заступник міністра з питань європейської інтеграції
На фото: Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги
На фото: Роман Романов, директор Програмної ініціативи «Права дитини та правосуддя» МФ «Відродження»

Про цілі та особливості впровадження проекту розповів Владислав Власюк, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України.

На фото: Владислав Власюк, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України

Крім того, під час заходу своїми історіями успіху з присутніми поділилися представники ряду головних територіальних управлінь юстиції.

На зустрічі також обговорювалися плани реалізації проекту у 2018 та його пріоритети.

5 травня в рамках заходу йшлося про взаємодію з провайдерами правової допомоги. Зокрема, перед присутніми виступив Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку. Він розповів про діяльність Мережі, приділивши увагу виконанню нею завдань, передбачених в рамках проекту.

На фото: виступ Євгена Полтенка, виконавчого директора Мережі правового розвитку

На координаційній зустрічі також відбулось обговорення питань налагодження комунікації під час виконання проекту «Я маю право».

На фото: учасники координаційної зустрічі

Правопросвітницький проект «Я маю право» впроваджується Міністерством юстиції України. Його мета — формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя та навчання громадян знати, реалізовувати та захищати свої права.

У рамках проекту Міністерство юстиції разом з Координаційним центром з надання правової допомоги здійснюють спільні комунікаційні заходи з іншими міністерствами та центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською державними адміністраціями за участю органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань шляхом підтримки інформаційно-просвітницьких ініціатив.

Мережа правового розвитку є партнером державного правопросвітницького проекту «Я маю право».

Також його партнерами є Програма розвитку ООН, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), МФ «Відродження» та Асоціація юридичних клінік України.

Автор: Рибак Сергій, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00 у будні дні (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×