Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Учасники проекту «Я маю право» обговорили хід його виконання та плани на майбутнє

Нещодавно відбулась координаційна зустріч учасників правопросвітницького проекту «Я маю право». Її мета полягала у пошуку шляхів вдосконалення його впровадження та покращення взаємодії його учасників.

Захід проводився 4-5 травня.

На початку зустрічі з вступним словом  виступили Сергій Петухов, заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, Роман Романов, директор Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження», та Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги.

На фото: Сергій Петухов, заступник міністра з питань європейської інтеграції
На фото: Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги
На фото: Роман Романов, директор Програмної ініціативи «Права дитини та правосуддя» МФ «Відродження»

Про цілі та особливості впровадження проекту розповів Владислав Власюк, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України.

На фото: Владислав Власюк, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України

Крім того, під час заходу своїми історіями успіху з присутніми поділилися представники ряду головних територіальних управлінь юстиції.

На зустрічі також обговорювалися плани реалізації проекту у 2018 та його пріоритети.

5 травня в рамках заходу йшлося про взаємодію з провайдерами правової допомоги. Зокрема, перед присутніми виступив Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку. Він розповів про діяльність Мережі, приділивши увагу виконанню нею завдань, передбачених в рамках проекту.

На фото: виступ Євгена Полтенка, виконавчого директора Мережі правового розвитку

На координаційній зустрічі також відбулось обговорення питань налагодження комунікації під час виконання проекту «Я маю право».

На фото: учасники координаційної зустрічі

Правопросвітницький проект «Я маю право» впроваджується Міністерством юстиції України. Його мета — формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя та навчання громадян знати, реалізовувати та захищати свої права.

У рамках проекту Міністерство юстиції разом з Координаційним центром з надання правової допомоги здійснюють спільні комунікаційні заходи з іншими міністерствами та центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською державними адміністраціями за участю органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань шляхом підтримки інформаційно-просвітницьких ініціатив.

Мережа правового розвитку є партнером державного правопросвітницького проекту «Я маю право».

Також його партнерами є Програма розвитку ООН, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), МФ «Відродження» та Асоціація юридичних клінік України.

Автор: Рибак Сергій, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×