Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Учасники семінару для медіаторів МПР вдосконалили свої навички медіації

18 травня розпочався семінар для медіаторів Мережі правового розвитку (МПР).

Тренерами під час заходу є Лада Каневська, віце-президент Національної асоціації медіаторів України, та Катерина Наровська, член Правління асоціації.

На початку семінару зі вступним словом виступив виконавчий директор Мережі Євген Полтенко, який розповів про розвиток медіації як напрямок діяльності Мережі та наголосив на її важливості при врегулюванні спорів.

На фото: виступ Євгена Полтенка, виконавчого директора Мережі правового розвитку

Л.Каневська та К.Наровська у своєму вступному слові повідомили про тематику цього 2-денного заходу та роз’яснили роль медіації загалом. Вони також висвітлили проблеми впровадження цього інституту в Україні.

На фото зліва направо тренери семінару: Лада Каневська, віце-президент Національної асоціації медіаторів України, та Катерина Наровська, член Правління асоціації

Учасники заходу поділились з присутніми своїми очікуваннями від семінару, розказавши також про власний досвід медіації. Зокрема, вони зазначили, що у деяких випадках медіація може бути навіть більш ефективним методом рішенням спорів, ніж судовий процес, сприяючи при цьому розвантаженню судів. Учасники ділились своїми думками щодо різних форм медіації: судової, шкільної тощо.

На фото справа наліво: медіатори Тетяна Петрунькова, юрист Кам’янець-Подільського офісу МПР, та Анастасія Площинська, керівник Хмельницького офісу МПР

Тренінг включає виконання завдань з відпрацювання навичок медіатора. Вони передбачають практичне опанування прийомів залучення до медіації, пошуку інтересів, прийняття рішення та укладення угоди.

На фото зліва направо: медіатори Михайло Бардин, член Правління та керівник Вінницького офісу МПР, Тетяна Шевчук, юрист Хмільницького офісу МПР, та Сергій Плахотнюк, юрист Херсонського офісу МПР (ІРЦ)

Будуть обговорюватись також питання задач та цільової аудиторії медіації, її змісту, способів та допоміжних засобів. Будуть роз’яснені принципи зворотного зв’язку при її проведенні.

Тренінг триватиме 18-19 травня 2018.

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×