Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Учні-медіатори розповіли представникам учнівського самоврядування Київщини про роботу шкільних служб порозуміння

Мережа правового розвитку та Головне територіальне управління юстиції у Київській області провели семінар-тренінг “Медіація як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших!”

У рамках заходу, який відбувся 18 жовтня 2018, представники Мережі правового розвитку (МПР) розповіли дітям-лідерам, – представникам районних, міських органів учнівського самоврядування Київщини, – про шкільну медіацію, її особливості та завдання.

Тренінг розпочав перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Андрій Круць, який привітав учасників та наголосив на важливості застосування медіації для вирішення шкільних конфліктів.

Менеджер з комунікацій МПР Сергій Рибак звернувся до присутніх від імені Мережі правового розвитку. Він розповів про діяльність спілки, зокрема про розвиток нею шкільних служб порозуміння (ШСП) та шкільної медіації.

Координатор ШСП Скадовського району Херсонської області Наталія Зикова, представник Скадовського офісу МПР при ГО “Скадовщина – мій рідний край”, звернула увагу присутніх на особливості медіації, пояснивши переваги використання такого інструменту, як медіація однолітків.

На фото: на передньому плані – Наталія Зикова, Координатор ШСП Скадовського району Херсонської області

 

Після цього учні-медіатори презентували свою шкільну службу порозуміння “Довіра” Новомиколаївської ЗОШ I-III ступенів Скадовської районної ради. При цьому координатор ШСП Владислава Халдай розповіла про принципи та процес медіації, механізм створення ШСП. Вона також висвітлила питання профілактики булінгу в школі.

На фото: медіатори МПР презентують ШСП “Довіра” Новомиколаївської ЗОШ I-III ступенів Скадовської районної ради

Представники шкільних органів самоврядування виявили значний інтерес до діяльності шкільних служб порозуміння. Учні-медіатор відповіли на значну кількість запитань, які стосувались роботи служб, особливостей вирішення конфліктних ситуацій, навчання медіаторів.

На завершення заходу медіатори МПР провели для всіх охочих руханку.

 

 

 

 

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій МПР

При підготовці статті використовувались фотоматеріали Головного територіального управління юстиції у Київській області

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×