Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Юридичні прийоми в громадах Хмельницької області продовжуються

14 червня 2017 року в Грицівській селищній бібліотеці відбувся виїзний прийом громадян. Юристи Хмельницького офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі ГО “Подільська правова ліга”, надавали первинну правову допомогу жителям Грицева.

Консультації стосувались питань виконання рішення суду (порядку відкриття виконавчого провадження), стягнення аліментів та зміни способу їх стягнення, оформлення права власності на землю (виділення земельної частки (паю) в натурі, приватизація земельної ділянки).

Окрім цього, під час попередніх виїзних прийомів, юристи підготували учаснику АТО письмове звернення до підприємства з проханням перерахувати заробітну плату. Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 22 липня 2015 року №522 працівникам установ, закладів та організацій, що фінансуються з бюджету, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції безпосередньо в районах її проведення, заробітна плата за фактичний час перебування в таких районах підвищується на 50 відсотків (за наявності підтвердних документів).

Протягом перебування пана Василя* у зоні проведення антитерористичної операції йому виплачувалась заробітна плата, але не виплачувалась надбавка у розмірі 50% від заробітної плати. Сьогодні чоловік отримав відмову у виплаті надбавки. Юристи готують документи до суду.

15 червня юристи завітали в Олешинську сільську раду, до якої входять села Олешин, Іванківці, Велика Калинівка та Черепова.

Прийоми відбувались в рамках проекту “Посилення правових можливостей громад Хмельницької області через правову допомогу та активізацію мешканців” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Автор: юрист Хмельницького офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі ГО “Подільська правова ліга”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×