facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

В селі Красна Талівка проведено інформаціійно-правовий захід

Дванадцять мешканців Красноталівської громади взяли участь в інформаціійно-правовому заході проведеному ГО «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» у рамках проекту «Надання комплексної правової допомоги та інформаційно-правового супроводу громаді в зоні АТО», який реалізується за сприяння міжнародного фонду «Відродження». Про це повідомляє керівник проекту Микола Філіппов.

Загальні питання реалізації законів України «Про тимчасові заходи у зоні АТО» та «Про звернення громадян», як одні з найбільш актуальних на сьогодні, детально , з наведеними прикладами обговорені з учасниками заходу. Громадськість невдоволена також діями електропостачальників, а саме Станично-Луганськими РЕМ та зв’язківців, які порушуючи навіть власні інструкції та договори, відключають споживачів.

Присутні ознайомились з роботою Центру та напрацюваннями у сфері безоплатної юридичної допомоги в Україні. Відбулася презентація порталу «Правовий Простір».

На особистому прийомі було задано чотирнадцять питань. Більшість з них спадкові (чотири), пов’язані з тривалою відсутністю нотаріуса у районі. Надані виписки з чинного законодавства, з урахуванням змін щодо зони АТО.

Три питання адміністративні – це питання також пов’язані з проведенням АТО, а саме питання переходу через КПВВ «Станица Луганська» на неконтрольовану територію та інші. Два питання щодо укладення договору, три – соціального захисту, одне трудове та земельне. Всім громадянам надані консультації, виписки з чинного законодавства. Деяким громадянам запропоновано надати необхідні документи для підготовки позовних заяв.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×