Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Вибори нової Голови Правління, тренінги та дискусії на Загальних Зборах Мережі у Чернігові

Загальні Збори Мережі правового розвитку відбулися 10-11 жовтня 2017 у Чернігові.

Протягом двох насичених і продуктивних днів вирішувалися найбільш актуальні та нагальні питання Мережі правового розвитку, які стосувалися її складу Правління, учасників, поточних задач та подальшого розвитку.

На фото: учасники Мережі на Загальних Зборах у Чернігові, доповідає Євген Полтенко, Виконавчий директор Мережі

Першим етапом Загальних зборів було відкликання та призначення членів Правління Громадської спілки. На зборах представники організацій-учасниць Мережі проголосували про задоволення заяви Олени Матвійчук щодо відкликання її з посади Голови Правління за власним бажанням.

Новою Головою Правління була обрана Наталія Бімбірайте, яка представляє ІРЦ «Правовий простір» (Херсон).

«Мережа правового розвитку має стати найпотужнішою в Україні мережею, яка займається правовою допомогою, правопросвітою, розвитком громад. Моє головне завдання – об’єднати всі організації-учасниці Мережі, розвивати кожну з них», – виступила Наталія Бімбірайте.

Довідка. Бімбірайте Наталя-Дануте Антано

Правозахисниця, громадська діячка з 18-річним досвідом організації правозахисних та адвокатських кампаній. Автор та керівник багатьох соціальних проектів. Має досвід з організації культурних заходів, що сприяють зміцненню міждержавних українсько-литовських стосунків. Вища економічна освіта. Нагороди: медаль «За жертовність та любов до України» (2015), медаль «За гідність та патріотизм» (2016)

На фото: зліва праворуч: Сергій Кошель – юрист ГО “Громадська платформа”, Олена Матвійчук – членкиня Правління Мережі, Роман Лихачов – координатор Східного регіону Мережі, Наталія Бімбірайте – Голова Правління Мережі, Володимир Кондур – Голова ГО “Правозахисний ромський центр”

Далі учасники заходу обговорили стан реалізації Операційного та Фінансового планів Мережі на 2017 рік. Також були розглянуті звіти за результатами моніторингових візитів, здійснених моніторинговими групами у липні-серпні 2017.
Виконавчий директор Мережі Євген Полтенко, координаторка Південного регіону Мережі Елла Петренко, координаторка Центрального регіону Марина Лисич, координаторка Західного регіону Вікторія Ільчишена, координаторка Північного регіону Надія Кулікова та координатор Східного регіону Роман Лихачов поділилися своїм баченням якості та ефективності проведених моніторингових візитів та разом з учасниками зборів подискутували щодо плану реалізації напрацьованих рекомендацій.

Активне обговорення під модераторством Ігоря Бриноша, члена Правління та юриста Одеської обласної організації «Комітет виборців України», відбулося і під час доопрацювання Стандартів Мережі в частині методології проведення моніторингових візитів і порядку тимчасового призупинення роботи офісів Мережі.

Наступний день зборів був не менш насиченим. Він розпочався з онлайн-інструктажу з практичного використання проектної платформи Worksection, яка допомагає систематизувати та синхронізувати спільну роботу всіх офісів Мережі у 14 регіонах України.

Наступним блоком заходу став майстер-клас щодо актуальних питань реалізації Комунікаційної стратегії Мережі від менеджера з комунікації спілки Наталії Бурило. За допомогою інтерактивних методик були обговорені найважливіші комунікаційні питання, серед яких:

  • дотримання єдиного бренду Мережі;
  • створення аналітичних матеріалів від експертів Мережі для ЗМІ;
  • співпраця з іншими проектами з метою промоції діяльності офісів Мережі тощо.

Наостанок учасники приділили увагу організаційним аспектам мережевої роботи, серед яких:

  • фінансове планування та щоквартальна фінансова звітність;
  • політики та процедури для організацій-членів Мережі (шаблони документів, особливості розробки та впровадження);
  • актуалізація поточного плану навчальних заходів.

Доповідали Євген Полтенко, Виконавчий директор, та Ольга Саух, фінансовий менеджер-бухгалтер Мережі.

З новими викликами і свіжим поглядом на ефективну діяльність та розвиток організацій-членів ГС «МЕРЕЖА ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ» учасники завершили участь у Загальних зборах.

Більше фото з заходу за посиланням.

Автор матеріалу: Наталія Бурило, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×