Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Від правосвідомості кожного – до сильної, спроможної, розвинутої громади

У січні 2018 року в Дворічанському районі Харківської області стартував проект «Від правосвідомості кожного – до сильної, спроможної, розвинутої громади».

Проект реалізує  ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Мета проекту полягає у переорієнтації системи безоплатної правової допомоги від безпосереднього надання послуг з правової допомоги громадянам до перенесення цих послуг в громади, що дозволить підвищити правову спроможність та розвиток громади Дворічанського району.

На фото: керівник Дворічанського офісу Мережі Віталій Бабика презентує громадськості району заходи проекту

Протягом 2018 року в рамках проекту буде здійснюватись наступна робота та проводитимуться такі заходи:

  • робота юридичної приймальні Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку: стаціонарні, виїзні, он-лайн консультації;
  • анкетування мешканців району з метою виявлення проблем, що гальмують розвиток громади;
  • круглий стіл «Моніторинг місцевих проблем та вироблення їх експертно-правового супроводу»;
  • семінар «Посилення правових можливостей громад через ознайомлення із формами участі громади у місцевому самоврядуванні»;
  • тренінг «Підготовка правових консультантів для надання допомоги сільським мешканцям Дворічанського району»;
  • адвокаційна кампанія, яка забезпечить налагодження діалогу між представниками зацікавлених сторін щодо прийняття районної Програми надання правової допомоги населенню Дворічанського району на 2019-2024 роки.

Партнерами проекту є органи міського самоуправління (районна, селищна, сільські ради), районна державна адміністрація та Чугуївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мета діяльності ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»: покращення життя громади району через розвиток гармонійного середовища. Більш детальну інформацію про організацію можна знайти за посиланням www.dvorich.info.

Мета Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»: запобігати порушенням прав людини, сприяти впровадженню в Україні ефективного антидискримінаційного законодавства та практики, сприяти доступу малозабезпечених і вразливих груп до правосуддя та правової допомоги. Детальніше: www.irf.ua.

На фото справа наліво: Людмила Ковтун, голова правління ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини”, Галина Турбаба, голова Дворічанської районної ради, Варвара Демченко, фінансовий директор Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку

Автори: Олена Нестерова, керівник проекту «Від правосвідомості кожного – до сильної, спроможної, розвинутої громади», та Сергій Рибак, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×