facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Відеозапис програми “UA: Українське радіо”щодо виконання Україною Міжнародного пакту про громадянські та політичні права

Дата публікації: 14.03.2019

На Youtube-сторінці Мережі правового розвитку опублікований відеозапис радіоефіру на “UA: Українське радіо”, присвяченого виконанню Україною Міжнародного пакту про громадянські та політичні права. Він міститься за посиланням https://youtu.be/quU7f22opTU.

Мережу правового розвитку представляли виконавчий директор МПР Євген Полтенко та керівник Черкаського офісу МПР Петро Бурлаченко. Також у програмі взяли участь Ксенія Семьоркіна (Українська Гельсінська спілка з прав людини) і Тетяна Дурнєва (Громадський холдинг “Група вплива”). Ведуча програми – Ірина Славінська.

Учасники програми наголосили на основних висновках «тіньового звіту», в роботі над яким брали участь організації-учасниці Мережі правового розвитку та Мережі хабів України: ГО “МАРТ”, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”, ГО “Центр права” (Черкаси), ГО “Територія успіху”, ГО “Подiльська правова лiга” (Хмельницький).

Презентація звіту та обговорення з представниками влади відбулися в Києві 23 січня 2019. Більш детальну інформацію про захід можна отримати за посиланням http://ow.ly/enST30o2vrG.

Українська версія звіту міститься у розділі “Бібліотека” веб-сайту МПР за посиланням http://ow.ly/atTR30o2vcx, англомовна версія – http://ow.ly/jTyI30o2vjm.

Програма вийшла в ефір 15 лютого 2019.

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×