Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Відкрито занавіс до таємниці комунікацій

Дворічанський район Харківської області є досить віддаленим від великих міст та обласних центрів України, тому багато хто не знає навіть про його існування не говорючи вже про події, які в ньому відбуваються.

Саме тому, 09 червня 2017 року, коли святкується Міжнародний день друзів, представники органів місцевого самоврядування Дворічанського району зібралися в селищі Дворічна аби разом обговорити питання висвітлення своєї діяльності в мережі Інтернет.
Головними питаннями, які ставили перед собою присутні були:
навіщо ?
для кого?
яким чином?
Знайти відповіді на ці одвічні питання учасникам допомагали: тренер Мережі Правового Розвитку Віталій Бабика та його колега Анна Калашник.
В ході тренінгу представники 14 територіальних громад сформували спільне бачення щодо способу та інструментів висвітлення своєї діяльності. А завдяки практичним вправам, вже встигли спробували себе у ролі редакторів.
Під час зворотного зв’язку, учасники висловили готовність до розвитку даного напрямку роботи та взяли на себе спільну відповідальність за наповнення офіційного сайту районної ради та сторінки органів місцевого самоврядування Дворічанщини на Facebook.
Зі свого боку представники Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» і надалі готові підтримувати та надавати практичну допомогу на цьому напрямку, і вже мають попередні домовленості із представниками Чугуївської правозахисної групи щодо проведення тренінгу для місцевих активістів з питань підготовки матеріалів для ЗМІ.


Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×