facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Міжнародний Club Justice розпочинає свою роботу

Club Justice – міжнародний Клуб для організацій, які працюють над посиленням доступу до правосуддя та забезпеченням права на доступ до правової допомоги в усьому світі. Місія Club Justice – глобальний діалог інноваторів у сфері доступу до правосуддя. 

У Клубі об’єднуються задля обміну новинами, досвідом із впровадження ініціатив однодумці з різних куточків світу. Клуб створено у відповідь на глобальні виклики для сфери доступу до правосуддя, для пошуку рішень  правових проблем, які в різних країнах мають схожі причини та наслідки. Також у Клубі шукатимуть практичні ініціативи, які можуть бути розроблені в українському інкубаторі ідей KyivLEPP (Київська практична програма посилення правової спроможності).

За два роки існування інкубатору ідей KyivLEPP Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя були розроблені концепції розв’язання правових проблем не тільки в Україні, а й в Аргентині, Грузії, Кенії, Киргизстані, Молдові, Польщі, Північної Македонії. Деякі з цих моделей вже впроваджені. Наприклад, створена ІТ-платформа для юридичних клінік України та Польщі, відкрито мобільний офіс параюристів для жителів віддалених селищ та припинено блокування соціальних рахунків малозабезпечених сімей у Північній Македонії. 

В історії створення Клубу також співпраця колег в Мережі реформаторів доступу до правової допомоги (LARN) та в останні роки – в програмі KyivLEPP.

З-поміж українських організацій до клубу вже увійшли Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Українська фундація правової допомоги, Мережа правового розвитку, Асоціація громадських радників України, Асоціація юридичних клінік України, громадська організація ”Україна без тортур”. Роботу Клубу підтримує  програма «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Долучитися до Club Justice можна тільки за запрошенням однієї з організацій-учасниць Клубу. Кожна організація має щорічний ліміт на поширення такого запрошення – для 5 організацій-партнерів. Інновації у сфері доступу до правосуддя тут: https://clubjustice.org 

Джерело: Українська школа практичних знань

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×