Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Виїзний прийом юриста у Велицькій ОТГ

Сьогодні знову юрист Ковельського офісу Мережа правового розвитку при ГО “Центр зростання громад” Dima Kulbidiuk провів виїзний прийом громадян Велицької територіальної громади. Питання, з якими звернулись мешканці – одні з найактуальніших на сьогоднішній день : виконання рішень суду щодо отримання доплати до пенсії від держави «дітям війни» та допомога щодо оформлення спадщини. Виїзні прийоми громадян юристами Ковельського офісу Мережа правового розвитку при ГО “Центр зростання громад” проводяться щочетверга в межах проекту «Посилення правової спроможності двох громад у Волинській області шляхом моніторингу проблем в громаді, налагодження діалогів між владою та громадою і створення комунікаційного майданчика для обговорення та вирішення проблем, а також підвищення доступу до правосуддя шляхом надання БПД» Ковельським Офісом Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”

Автор: Неля Чеханюк.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×