facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Воркшоп з правових інновацій у сфері БПД

28 лютого – 1 березня 2018 року відбувся «Воркшоп з правових інновацій у сфері безоплатної правової допомоги». Для фахівців системи безоплатної правової допомоги (БПД), її партнерів та клієнтів семінар провели засновники та керівники «Legal Innovation Zone» (LIZ) Університету Раєрсон (Торонто, Онтаріо) – Кріс Бентлі, Херш Перліс та Нафіз Ахмед.

Представники LIZ поділилися своїм багаторічним успішним досвідом зі створення та розвитку інновацій у сфері права та правосуддя, успішними проектами, які були реалізовані, підходами та інструментами, якими вони користуються для пошуку інноваційних ідей та їх втілення, розповіли про дизайн-мислення та яким чином відбувається розробка інноваційних рішень на практиці.

На фото: семінар з правових інновацій у сфері БПД

Учасниками воркшопу стали понад 70 людей з різних сфер: адвокати, клієнти системи БПД, фахівці у сфері сучасних технологій, представники громадських організацій, Міністерства юстиції України, вищих навчальних закладів, громадські радники.

Протягом двох днів учасники шукали інноваційні рішення у відповідь на виклики, які є в системі безоплатної правової допомоги.

На фото: робота в групах під час семінару

Мережу правового розвитку на цьому заході представляли Сергій Кеба, президент ГО «Скадовщина-мій рідний край» (м. Скадовськ), Ярослав Васютин , юрист Івано-Франківського офісу Мережі правового розвитку (м. Івано-Франківськ), Тетяна Матола, юрист БФ «Правозахисний фонд «Розвиток» (м. Мукачево), Сергій Мойсак, юрист ГО «Відкриті двері» (м. Нікополь), та Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку (м. Київ).

На фото зліва направо: Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі, Кріс Бентлі, керуючий директор «Legal Innovation Zone» (LIZ) Університету Раєрсон (Торонто, Онтаріо), Сергій Мойсак, юрист ГО «Відкриті двері», Нафіз Ахмед, координатор з питань досвіду стартапів «Legal Innovation Zone», Ярослав Васютин , юрист Івано-Франківського офісу Мережі, Тетяна Матола, юрист БФ «Правозахисний фонд «Розвиток», та Сергій Кеба, президент ГО «Скадовщина-мій рідний край»

Захід організовано проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, за фінансової підтримки Уряду Канади.

 

Підготовлено за матеріалами проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×