facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

За межами закону: коли виконувати громадські обов’язки небезпечно!

Жителі Станично-Луганського району стали заручниками місцевих чиновників та бізнесменів, які вирішили не виконувати вимоги законодавства України. А електричне світло в домівках недоступне для усіх жителів Станично-Луганського району.

Громадська організація «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» отримує багато звернень від громадян, у яких відрізають світло в будинках. Цими діями працівники Районних електро мереж (далі – РЕМ) ігнорують вимоги Закону України «Про Тимчасові заходи на період проведення антітерорістічної операції» від 02 вересня 2014 №1669-VII.

Керівник організації Микола Філіппов звернувся до підприємства району з письмовими запитами (копія додається) про виконання цього закону. Але складається враження, що Станично-Луганські РЕМ, з цим законом не знайомі. Також ще 14 вересня голова військово-цивільної адміністрацї Юрій Золкін видав розпорядження №152 «Про заборону відключення електроенергії абонентам Станично-Луганського району». Ось тільки голова області Георгій Тука це розпорядження Золкіна скасував, і тепер РЕМ знову відключає абонентів.

23 грудня минулого року керівник громадської організації «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» Микола Філіппов звернувся до секретаря директора РЕМ з проханням зареєструвати запит на отримання інформації. На що отримав відмову – мовляв, без начальника реєструвати не буду, чекайте!

Трохи згодом з’явився начальник РЕМ Ігор Шахно. Ще не читаючи документа, він у грубій формі запропонував Миколі Філіппову «забиратися по-добру, по-здорову. Поки цілий».

Далі Микола Філіпов з питанням про відключення, що суперечать закону, звернувся до начальника енергонагляду. Той, щоб пояснити дії РЕМ, надав копію розпорядження голови обладміністрації Георгія Туки (копія додається), яким дозволяється проводити відключення мешканців району від електромереж.

У цей момент до кабінету забіг розлючений начальник РЕМ Ігор Шахно: «Ти ще тут?»
Виявляється, він не тільки ігнорує Закон України, а й дозволяє собі погрожувати, ображати, виганяти громадянина України.

Цікавий факт. Ігор Шахно працює керівником підрозділу підприємства Луганського енергетичного об`єднання, яке розташоване в Луганську, підпорядковується міністерству енергетики так званої ЛНР і належить росіянину Григоришину. Тож виникає питання, чиї інтереси захищає директор РЕМ?

Реагуючи на це беззаконня та брутальність місцевих чиновничків керівник громадської організації Микола Філіппов вже звернувся зі зверненням до прокуратури.

Про результати справи будемо інформувати читачів на порталі «Правовий простір».

P.S.Центри правової інформації та консультацій створені та працюють за підтримки програмної ініціативи «Права людини та правосуддя»Міжнародного Фонду “Відродження” в межах “Правової допомоги малозабезпеченим і вразливим групам громадян”. Детальніше про діяльність мережі Центрів, засади та принципи роботи читайте на сайті «Правовий простір»

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×