facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

За підтримки МПР у громадах Львівщини почали реалізовувати ініціативу “Банк житла”

Дата публікації: 24.03.2022

Львівщина – одна з тих областей, які приймають найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб. Лише на території Кам’янка-Бузької громади офіційно зареєстровано 700 переселенців.

Зважаючи на потребу створення реєстру вільного житла, в межах гуманітарної програми МПР #StandWithUkraine членська організація спілки БФ «Перспектива Нова» розпочала впровадження ініціативи «Банк житла Львівщини».

Упродовж наступних трьох місяців організація збере інформацію про наявні місця для поселення внутрішньо переміщених осіб, моніторитиме та оновлюватиме інформацію щодо наявності вільного житла у комунальній та приватній власності, а також створить гарячу лінію для консультування і надання інформації переселенням щодо доступного  поселення.

Ініціатива реалізується в Кам’янка-Бузькій, Добротвірській, Жовтанецькій та Новояричівській громадах. 

Сьогодні організація вже має інформацію про вільне житло комунальної власності, найближчим часом дані доповняться й можливостями приватного сектора, зокрема у старостинських округах.

На фото: Приміщення колишнього гуртожитку, в якому можуть проживати 11 родин переселенців. Тут вже зроблено частковий ремонт, однак є потреба в додатковому облаштуванні. 

Окрім того, в м. Кам’янка Бузька з’явилась можливість створити житло для розміщення 11 родин без обмеженого терміну проживання. Приміщення знаходиться в комунальній власності та вже має частковий ремонт.

«Нам необхідно знайти кошти на облаштування іншої частини приміщення. Загалом міська рада зацікавлена в реалізації цього проєкту. Потенційно це можна організувати й у сусідніх громадах, де теж є такі приміщення,» – зазначив координатор програми МПР #StandWithUkraine у Львівській області Андрій Корбецький.

Реалізація цієї ініціативи стала можливою завдяки підтримки МФ «Відродження», Фонду Ч.С.Мотта, DLA Piper Foundation та Legal Empowerment Fund (програма Fund for Global Human Rights). Переконані, що спільними зусиллями нам вдасться посилити один одного і допомогти якомога більшій кількості людей, які цього потребують.

Слава Україні!


P. S. Більше актуальної інформації на правову та гуманітарну тематику – у спецрубриці #StandWithUkraine. В ній акумулюємо матеріали, які можуть стати в нагоді тим, хто страждає, чиї права порушуються внаслідок війни рф проти України.


ВИ МОЖЕТЕНАШУ РОБОТУ СВОЇМ ВНЕСКОМ

Будьте в курсі кожної новини та події – підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×