Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа правового розвитку провела Загальні збори та Стратегічну сесію

Упродовж трьох днів – 11-13 листопада 2020 року – Мережа правового розвитку розробляла стратегічний план на перспективу до 2025 року.  Захід* відбувся в Освітньому домі прав людини ( с. Количівка Чернігівської області).

На фото: учасники заходу, представники членських організацій та виконавчої дирекції ГС “Мережа правового розвитку”.

Перші важливі зміни розпочалися вже першого дня зустрічі, 11 листопада, коли членські організації Мережі  мали змогу збалансувати механізми врядування спілки, вдосконалити взаємодію її керівних органів. Цього дня, під час Загальних зборів Мережі, розглянули низку важливих питань, зокрема затвердили зміни до Статуту організації, а також обрали новий склад її Правління. Вітаємо з обранням:

  • Максима Ільчишена (Кам’янець-Подільський офіс МПР, Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського), якого також обрали Головою Правління;
  • Петра Бурлаченка (Черкаський офіс МПР, ГО “Центр Права”);
  • Наталію Єсіну (Сумський офіс МПР, ГО “Північна правозахисна група”);
  • Сергія Кошеля (Сєвєродонецький офіс МПР, ГО “Громадська платформа”);
  • Ольгу Настіну (Білоцерківський офіс МПР, БМГО “Правова єдність”).
На фото: Максим Ільчишен, Голова Правління ГС “Мережа правового розвитку”.

Новообраний Голова Правління ГС “Мережа правового розвитку” Максим Ільчишен поділився своїми планами та очікуваннями: 

“Більшість членських організацій підтримала курс на збереження та реформування спілки. Я сповнений надії, що всі без винятку учасники Мережі готові консолідувати свої зусилля на подальший розвиток Мережі та організацій, що її складають.

Ці зміни покликані забезпечити нам чітке розмежування функцій стратегічного врядування, операційного управління та контролю за їх здійсненням.

За наслідками стратегічної сесіі ми розраховуємо отримати стратегічний план з орієнтиром на 2025 рік. У пріоритет ставимо розвиток внутрішніх зв‘язків між членськими організаціями та посилення їхнього потенціалу, організаційних спроможностей.

Зі свого боку сподіваюсь на активну участь усіх без винятку членських організацій у процесі реалізації цих планів, на конструктивні пропозиції та злагоджену роботу.”

На фото: Євген Полтенко, виконавчий директор ГС “Мережа правового розвитку“.

Виконавчий директор Мережі правового розвитку Євген Полтенко розповів про свої враження від заходу: 

“Попри складну епідеміологічну ситуацію і виклики пандемії, нам нарешті вдалося провести стратегічну сесію “Мережі правового розвитку”. Ми планували її упродовж цілого року, здійснювали кропітку підготовку. Я дуже вдячний всім членським організаціям, представникам виконавчої дирекції, які підготували належно матеріали, з якими ми змогли продуктивно в ці дні попрацювати.  Мені здається, ми зараз отримали дуже життєздатний, надихаючий план і перспективу, куди та як рухатися далі. 

Наявність стратегічного плану у організації можна порівняти з наявністю ввімкненого світла фар у автомобіля, що рухається темної пори. Тепер ми можемо бачити далеко наперед, аж до перспективи 2025 року.”  

На фото: Руслан Бахтиєв, керівник студії соціальних технологій “Granet”, фасилітатор стратегічної сесії ГС “Мережа правового розвитку”.

Керівник студії соціальних технологій “Granet”, фасилітатор стратегічної сесії, Руслан Бахтиєв

“Особливий професійний інтерес у мене викликає розвиток мережевих організацій. Давня співпраця з Мережею правового розвитку дозволяє наживо спостерігати за процесами організаційного зміцнення та інституційного розвитку.

Хочу зазначити, що глибокий аналіз макросередовища та оцінка внутрішньої ситуації за результатами моніторингу організаційного розвитку МПР визначили фокус стратегічного планування:

– продукти та послуги повинні відповідати потребам цільових аудиторій,
– потребу в продуктах і послугах також необхідно формувати та розширювати спектр цільових аудиторій,
– спрямувати максимум зусиль на підтримку і розвиток членських організацій.

Я дякую всім учасникам сесії стратегічного планування за якісну аналітичну роботу, вміння і бажання мислити стратегічно.

Окрема подяка онлайн-групі — ваша участь було важливою.”

Стратегічне планування – лише перший крок, але надзвичайно важливий, адже без визначених пріоритетів та чіткого бачення вектору руху діяльність організації втрачає системність і значно знижується її ефективність. І це не про Мережу правового розвитку, бо за 3 дні плідної роботи ми чітко усвідомлюємо наші першочергові кроки та зони розвитку, в яких ми бажаємо підсилити себе за наступні п’ять років. 

*Цей захід відбувся за підтримки ІСАР Єднання, яка надається у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×