Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Загальні збори Мережі затвердили плани на 2018 рік та прийняли двох нових членів

28 березня 2018 у м. Київ відбулись Загальні збори ГС «Мережа правового розвитку».

На Зборах був розглянутий цілий ряд питань. Зокрема, учасники затвердили Звіт Мережі за 2017 рік, а також проголосували за затвердження Операційного та Фінансового планів на 2018 рік.

На фото: учасники Загальних зборів

На заході також розглядалось питання прийому нових членів. Після заслуховування відповідної інформації Загальні збори прийняли рішення про прийом до спілки двох організацій: Чернівецької обласної громадської організації «Комітет виборців» (м. Чернівці) та ГО «Нікопольський центр духовної та соціально-психологічної реабілітації «Відкриті двері» (м. Нікополь, Дніпропетровська область).

Учасники зустрічі також задовольнили заяву Лариси Денисенко щодо складання нею повноважень Голови та членкині Наглядової ради Мережі у зв’язку з її обранням до складу Правління МФ «Відродження». Було прийняте рішення рекомендувати Наглядовій раді Мережі на її наступному засіданні обрати голову Наглядової ради з її складу.

Мережа правового розвитку висловлює пані Ларисі свою пошану і глибоку вдячність за плідну роботу. Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю у реалізації різноманітних  та потрібних проектів задля побудови правового суспільства в Україні.

Наглядова рада була визначена на Зборах у складі Ігора Абрам’юка, директора з розвитку Асоціації об’єднаних територіальних громад, Романа Мартиновського, голови Правління ВБО «Українська фундація правової допомоги», та Олександра Павліченка, голови Правління Української Гельсінської спілки з прав людини.

На фото: виступ на Загальних зборах Владислава Власюка, генерального директора Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України

Крім того, на Зборах було переобрано Правління ГС «Мережа правового розвитку». До його складу увійшли голова Правління Наталя Бімбірайте (ГО «ІРЦ «Правовий простір»), Віталій Бабика (ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»), Михайло Бардин (ГО «Подільський центр прав людини»), Максим Ільчишен (ГО «Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського»), Володимир Кондур (ГО «Правозахисний ромський Центр»), Сергій Кошель (ГО «Громадська платформа») та Андрій Місяць (ГО «Подільська правова ліга»).

На фото: визначення результатів голосування за новий склад Правління Мережі

Голова Правління Мережі Наталя Бімбірайте також повідомила присутнім про підписання у цей же день, 28 березня, Меморандуму про співпрацю між Мережею правового розвитку та Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

На фото: голова Правління Мережі Наталя Бімбірайте демонструє підписаний Меморандум про співпрацю між Мережею правового розвитку та Асоціацією об’єднаних територіальних громад

Укладення Меморандуму дозволить ефективніше взаємодіяти обом організаціям, вивчаючи проблеми та потреби громад і виробляючи шляхи їх вирішення. Така співпраця сприятиме створенню безпечного середовища в громадах, а також розробці та впровадженню місцевих програм безоплатної правової допомоги, наданню громадам експертно-правової підтримки. До того ж, подібна кооперація може значно прискорити розвиток інституту параюристів (громадських радників).

Автор: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×