facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Запрошуються ментори та менторки для супроводу команд-учасниць KyivLEPP2021

Дата публікації: 03.12.2021

Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя оголошує конкурс з відбору менторів та менторок команд-учасниць міжнародної навчально-практичної програми KyivLEPP2021. Кому віддаватимуть перевагу?

Цьогоріч участь у програмі беруть участь 7 команд з України, Киргизстану, Північної Македонії, Кенії, Танзанії та Сьєрра-Леоне. Детальніше про команди та проблеми, над розв’язанням яких вони працюватимуть протягом KyivLEPP2021, читайте у матеріалі.

Хто може стати менторами та менторками

Майбутні ментори та менторки мають відповідати таким критеріям:

 • наявність досвіду роботи у державній інституції / організаціях громадянського суспільства / соціальних ініціативах, дотичних до сфери доступу до правосуддя;
 • успішне впровадження (прийняте державою або цільовою аудиторією, стейкхолдерами) рішень у сфері доступу до правосуддя;
 • досвід організації роботи груп експертів;
 • наявність менторського досвіду;
 • високі комунікативні навички;
 • високий рівень володіння англійською (у разі супроводу однієї з команд з Північної Македонії, Кенії, Танзанії або Сьєрра-Леоне);
 • володіння навичками планування роботи груп.

Перевагу під час відбору отримують ті кандидати та кандидатки, які знайомі з контекстом правових систем країн-заявниць (або тієї країни, команду якої ментор/менторка хоче супроводжувати) та мають досвід роботи в межах заявлених командами-учасницями тем:

 • Кенія – права для мігрантів, внутрішньо переміщених осіб (оформлення документів),
 • Киргизстан – розвиток інституту параюристів,
 • Сьєрра-Леоне – трудові права хатніх робітників/-ць,
 • Танзанія – захист від ґендерно обумовленого насильства,
 • Північна Македонія – Право на амбулаторну медичну допомогу для людей з інвалідністю,
 • Україна (1) – Правова безпека для туристів,
 • Україна (2) – Поєднання технічних рішень для доступності правової допомоги, робота з параюридичними спільнотами.

Як відбуватиметься відбір менторів та менторок команд KyivLEPP2021

Етап 1:

 1. До кінця дня 05 грудня 2021 ми очікуємо отримати від претендентів та претенденток заявки на участь у конкурсі, які обов’язково мають містити:
 2. Резюме, що відображає ваш релевантний досвід та навички (англійською, якщо Ви хотіли б працювати з командами Танзанії, Кенії, Сьєрра Леоне, північної Македонії).
 3. Мотиваційний лист до 200 слів.
 4. Рекомендаційні листи (за наявності).
 5. Приклади документів (файли) або лінки на їх розміщення (чи новини про них) щодо розроблення та впровадження рішень у сфері доступу до правосуддя.

Означену інформацію потрібно надіслати на електронну адресу kyiv.lepp@gmail.com із обов’язковим зазначенням у темі листа “mentors competition”.

Заявки на участь у першому етапі конкурсу приймаються до кінця дня 05 грудня 2021. Заявки, надіслані після зазначеного терміну, розглядатись не будуть.

Етап 2:

У проміжку з 06 до 10 грудня 2021 року учасникам та учасницям першого етапу конкурсного відбору запропонують пройти онлайн-інтерв’ю. Під час інтерв’ю спілкуватимуться з претендентами та претендентками щодо їх майбутньої ролі у програмі.

Чого очікують від відібраних менторів та менторок

У програмі за методологією дизайн-мислення 7 національних команд розроблятимуть прототипи людиноцентричних рішень у сфері доступу до правосуддя. Після завершення курсу команди мають імплементувати розроблені прототипи у своїх країнах, і у цьому процесі їм буде потрібна допомога.

Ключове завдання менторів та менторок – супровід імплементації рішень команд, отриманих під час курсу дизайн-мислення. Очікується, що запрошені ментори та менторки періодично зустрічатимуться зі своїми командами онлайн (протягом 6 місяців) задля надання консультацій та порад у реалізації плану дій (примітка: план дій з реалізації та впровадження прототипів рішення задля розв’язання проблеми команди сформують протягом навчального курсу.

Якщо маєте запитання, будь ласка, пишіть на пошту: kyiv.lepp@gmail.com

Джерело: Українська школа практичних знань

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×