Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Засідання Правління Мережі правового розвитку та підготовка робочого плану на 2018 рік

На фото зліва праворуч: Руслан Бахтиєв, фасилітатор, Віталій Бабика, керівник ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини”, Анастасія Площинська, координаторка ГО “Подільська правова ліга”, Вікторія Ільчишена, регіональна координаторка Західного регіону, юрист ГО “Асоціація юристів м. Кам’янець – Подільського” , Василь Касьянов,  координатор Херсонської обласної організації “Комітет виборців України”, Андрій Малетин, керівник ГО “Станіславська правозахисна група”, Наталя Бімбірайте, Голова Правління Мережі, Наталія Кулікова, регіональна координаторка Північного регіону, керівниця Центру правової інформації та консультації Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Роман Лихачов, регіональний координатор Східного регіону та керівник ГО “Чугуївська правозахисна група”, Наталія Козир, керівниця Правозахисного фонду “Розвиток”, Анастасія Рева, програмна асистентка Мережі, Ольга Гальченко, координаторка Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження», Максим Ільчишен, член Правління Мережі, керівник ГО “Асоціація юристів м. Кам’янець – Подільського”, Євген Полтенко, Виконавчий директор Мережі, Михайло Бардин, член Правління Мережі та керівник ГО “Подільський центр прав людини”, Елла Петренко, регіональна координаторка Південного регіону, керівниця ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”, Сергій Кошель, керівник ГО “Громадська платформа”

Нещодавно відбулось перше у новому році засідання Правління ГС «Мережа правового розвитку». Воно було присвячене підсумкам роботи спілки у 2017 р. та плануванню майбутньої діяльності.

У засіданні взяли участь Голова Правління Мережі Наталя Бімбірайте та члени ПравлінняМаксим Ільчишен, Михайло Бардин, Андрій Місяць, Петро Бурлаченко, Зоряна Христина. Серед запрошених учасників також були: Ольга Гальченко, координаторка Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження» та Виконавчий директор Мережі Євген Полтенко.

На фото зліва праворуч: Роман Лихачов, регіональний координатор Східного регіону, Михайло Бардин та Максим Ільчишен, члени Правління, Наталя Бімбірайте, Голова Правління та Євген Полтенко, Виконавчий директор Мережі, 

Захід відбувся 26 січня 2018 р. у смт. Жденієво Закарпатської області.

Учасники зустрічі актуалізували стратегічний план роботи Мережі на 2017-2019 рр. Вони також обговорили проект звіту про виконання Операційного та Фінансового планів організації за 2017 р. і проекти відповідних планів на 2018 р.

На фото: Максим Ільчишен, член Правління Мережі

На засіданні також були погоджені питання укладення меморандумів про співпрацю Мережі з такими організаціями:

– ГО «Україна без тортур»

– Українська фундація правової допомоги

– ГО «Експертний центр з прав людини»

– Асоціація юридичних клінік України

– Координаційний центр з надання безоплатної правової допомоги

– Асоціація об’єднаних територіальних громад

– Національна асоціація адвокатів України

Крім цього, учасники зустрічі обговорили положення законопроекту «Про медіацію» (реєстраційний номер 3665) та питання проведення Загальних зборів Мережі, які планується скликати у березені 2018 року.

Наступних два дні, 27-28 січня 2018 р., також була проведена сесія стратегічного планування діяльності Мережі на 2018 р. Фасилітував  цей захід Руслан Бахтиєв, експерт у сфері благодійності та соціального іміджу, тренер, кандидат політичних наук.

На фото: Євген Полтенко, Виконавчий директор та Наталя Бімбірайте, Голова Правління Мережі зі вступним словом

Результатом зустрічі стала подальша деталізація проекту Операційного плану Мережі на 2018 р. Були визначені пріоритети організаційного розвитку і роботи з зовнішніми стейкхолдерами за стратегічними напрямками. Для цього були використані напрацювання Зустрічі правозахисних організацій «Мережа правового розвитку: Підсумки 2017 – плани 2018», яка відбулась 14-16 грудня 2017 р. у Києві, а також Зустрічі експертів у галузі місцевого самоврядування Мережі «Експертно-правова підтримка громад: виклики 2018», проведеної також у Києві 17 листопада 2017 р.

На фото зліва праворуч: Роман Лихачов, регіональний координатор Східного регіону та керівник ГО “Чугуївська правозахисна група”, Сергій Кошель, керівник ГО “Громадська платформа” та Вікторія Ільчишена, регіональна координаторка Західного регіону, юрист ГО “Асоціація юристів м. Кам’янець – Подільського”

За 2 дні заходу його учасники  здійснили колосальну роботу: за методом SWOT проаналізували середовище діяльності Мережі станом на початок 2018 р., актуалізували оцінку пріоритетності напрямів, цілей напрямів та їхніх індикаторів.

На фото зліва праворуч: Михайло Бардин, член Правління Мережі та керівник ГО “Подільський центр прав людини”, Віталій Бабика, керівник ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини” та фасилітатор Руслан Бахтиєв

Було доопрацьовано проект операційного плану Мережі на 2018 рік за трьома напрямами: інституційної спроможності Мережі, управнення людини та експертно-правової підтримки громад. Для членів Мережі важливо було, аби даний план був, з одного боку, реалістичним, а з іншого – містив амбітні завдання, які б стимулювали до розвитку спілки.

На фото: Анастасія Площинська,  координаторка ГО “Подільська правова ліга” та Андрій Малетин, керівник ГО “Станіславська правозахисна група”

Варто відзначити також високу включеність кожного учасника в роботу сесії. У гарячих полеміках та обговореннях всі відверто висловлювали свої думки, побоювання та пропозиції.

На фото зліва праворуч: Наталія Козир, керівниця Правозахисного фонду “Розвиток”, Людмила Савченко, менеджерка з організаційного розвитку МережіСергій Кошель, керівник ГО “Громадська платформа” та Наталія Кулікова, регіональна координаторка Північного регіону, керівниця Центру правової інформації та консультації Чернігівського громадського комітету захисту прав людини

Заходи були проведені за підтримки та сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Автори матеріалу: Сергій Рибак, менеджер з комунікацій та Анастасія Рева, програмний асистент Мережі правового розвитку

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×