facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Зміни на лідерському “містку” Мережі правового розвитку

Автор: Правління Мережі правового розвитку

Для Мережі правового розвитку настав час змін, час відкриття можливостей для нового імпульсу розвитку. Євген Полтенко прийняв рішення упродовж наступних декількох місяців передати позицію виконавчого директора спілки новому лідеру_ці і продовжити свій професійний шлях з новою організацією.

Євген приєднався до Мережі правового розвитку на початку 2016 року, коли відбувалася формалізація нашого об’єднання організацій громадянського суспільства, згуртованого для посилення правової спроможності людей і допомоги українським громадам розвиватися. Ця подорож інституційного становлення була непростою і тернистою. Та попри численні виклики неформальна коаліція поступово трансформувалася у потужного гравця в сфері доступу до правосуддя, діяльність якого помітна як в Україні, так і на міжнародній арені, зокрема в регіоні Східної Європи і Центральної Азії.

Посилюючись інституційно, Мережа з року в рік розширює свою програмну діяльність: успішно реалізовані проєкти зростають як за масштабами, так і за своїм соціальним впливом. За кожним таким проєктом – десятки громад, які вдосконалюють свої екосистеми доступу до правосуддя, і тисячі людей, які отримують вчасну і якісну правову допомогу для розв’язання життєво важливих проблем.

Інституційна спроможність Мережі правового розвитку, розбудована цими роками, дозволила спілці не просто ні на мить не припиняти свою роботу під ударами російської навали, а й в рази збільшити обсяги своєї діяльності. Розбудувавши нові партнерства, Мережа додатково посилила свій соціальний вплив через надання правової допомоги українцям, які опинилися за кордоном, сприяння у пошуку житла для вимушених переселенців та розповсюдження гуманітарної допомоги серед потребуючих.

Це були надзвичайно важливі роки для зміцнення нашої професійності й ефективності. Всі ресурси, напрацювання і зв’язки, які ми створили разом з Євгеном Полтенком, тепер будуть продовжені новим виконавчим директором_ою. Новий лідер_ка отримають для цього всіляку підтримку як Правління Мережі, так і її партнерських організацій.

Запрошуємо амбітних професіоналів, яким близька сфера захисту прав людини та посилення правової спроможності громад, взяти участь у конкурсі на виконавчого директора_ку Мережі правового розвитку, який триватиме до 30 вересня 2022 року. Подробиці та умови конкурсу: https://bit.ly/vacancyldn 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×