Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Знайомимо громаду та владу з антикорупційними механізмами

16-17 серпня 2017 року Голова Правління ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” Елла Петренко та представниця Громадської організації “Регіональний Аналітичний Центр” Світлана Гудь провели тренінг “Антикорупційні механізми в об’єднаних територіальних громадах” у рамках проекту “Запобігання корупції в ОТГ: програма навчання та наставництва для територіальних громад”, який реалізується Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети!” як компонент програми DOBRE.

Голова Правління ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” Елла Петренко розповідає про антикорупційні міханізми

Мета проекту – познайомити громаду та владу з антикорупційними механізмами, щоб зміцнити між ними довіру та мінімізувати корупційні ризики.


Тренерки ознайомили представників громадськості та влади Музиківської об’єднаної територіальної громади з антикорупційними механізмами, які можна впровадити в громаді, аби запобігти корупційним порушенням.

Учасники з цікавістю слухали нову для себе інформацію про антикорупційну експертизу та антикорупційні ради, можливості платформи «Розумне місто», брали активну участь у практичних вправах, зацікавилися такими інструментами як консультації з громадськістю, наглядові ради комунальних підприємств та висвітлення інформації на порталі Є-дата.

В результаті тренінгу учасники розробили план дій щодо запровадження в Музиківській сільській раді таких інструментів як положення про конкурсний відбір, допорогові закупівлі та постійне наповнення кабінетів на порталі Є-дата.

Серед учасників були представники майже всіх населених пунктів, які входять до складу ОТГ. На кінець другого дня тренінгу група стала єдиною командою і висловила побажання проводити наступні тренінги в такому ж виїзному форматі, адже це зближує людей і долає бар’єри.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×