Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Журналіст у кожному з нас

14 червня 2017 року в приміщенні Дворічанської центральної районної бібліотеки відбувся тренінг на тему «Як збирати та поширювати інформацію».

Захід об’єднав 25 учасників серед, яких були представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, місцевих засобів масової інформації та активісти.
– Як збирати та поширювати інформацію?
– Як готувати цікаві матеріали?
– Як уникати «мови ворожнечі»

На ці та багато інших питань, допомагав знайти відповіді експерт Чугуївської правозахисної групи з питань доступу до інформації Юрій Чумак.
Звертати увагу на факти, а не чутки, бути зрозумілим аудиторії, викликати почуття – саме ці чинники є запорукою успіху при поширенні інформації.
А щоб остаточно у цьому переконатись «майбутні журналісти» виконали практичні вправи, завдяки яким змогли отримати власний досвід висвітлення інформації.
Під час зворотного зв’язку учасники висловили впевненість у тому, що не зважаючи на сфери діяльності отримані навички дозволять покращити їх комунікативні навички та правильно донести потрібну інформацію.
Захід проведено в рамках ініціативи «Зміцнення громадянського суспільства, журналістської спільноти та інтеграція внутрішньо переміщених осіб на території Харківської області» за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку з тимчасовим офісом у Дніпрі.
Локальним партнером заходу виступив Дворічанський офіс Мережі Правового Розвитку, що діє на базі ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»

Керівник Дворічанського Офісу
Мережі Правового Розвитку
Віталій Бабика

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×