Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Зустрічі представників громадянського суспільства із євроінтеграційною командою Уряду

Автор: Ніна Гаєвська, менеджерка з комунікацій Мережі правового розвитку

Мережа правового розвитку взяла участь у зустрічі представників інститутів громадянського суспільства із євроінтеграційною командою Уряду.  

«Нам, як представникам Уряду, дуже важливі партнерські відносини для максимального використання наявного експертного потенціалу представників громадськості» — зазначив Дмитро Кулеба, під час зустрічі, що проходила 20 грудня, в будинку Клубу Кабінету Міністрів України.

На фото виступає Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції — Дмитро Кулеба. 

Зустріч відбулася за ініціативою Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції — Дмитра Кулеби, за участі заступників міністрів Кабінету Міністрів України, до повноважень яких належать питання європейської інтеграції. Партнерами в організації цієї зустрічі з боку громадянського суспільства виступила Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ. 

Мета зустрічі — це зміцнення урядово-громадського партнерства для реалізації європейського та євроатлантичного порядку денного для України за активної участі представників громадського сектору. 

На фото представники міністерств та відомств, які входять до складу Уряду.

Дмитро  Кулеба наголосив на тому, що думка громадського сектору має бути обов’язково почута Урядом під час планування заходів у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. Адже саме за цими організаціями стоять прості українці та саме так є можливість врахувати інтереси людей. 

У свою чергу громадські організації отримали можливість особисто познайомитись з представниками влади, встановити контакти, що допоможуть в майбутньому швидше та ефективніше співпрацювати для вирішення актуальних питань. 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×