facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Анастасія Площинська

Дата публікації: 05.06.2017

2010 – 2015 – Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, факультет правоохоронної діяльності та права. Спеціальність – правоохоронна діяльність. Освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст.

2013 – 2017 – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, історичний факультет. Спеціальність – архівознавство, історія, викладач вищих навчальних закладів. Освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр.

Грудень 2018 року – адвокат.

2010 – 2015 р. участь в правових читаннях, студентсько-курсантських конференціях та  тренінгах, публікація статей на правову тематику, як в науковому, так і в публіцистичному стилях. 2014 рік – стала членом правозахисної ГО «Подільська правова ліга».

З 2014 року і до вересня 2015 року – консультант (на громадських засадах) громадської приймальні на базі Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга». 

Листопад 2015 року – до сьогодні – юрист, проєктний менеджер, координатор інформаційно-просвітницьких заходів Громадської організації «Подільська правова ліга». Реалізовувала проєкти, спрямовані на соціально-психологічну інтеграцію учасників АТО, ВПО; посилення правової спроможності вразливих верств населення.

З 2017 по 2018 рр. – проводила тренінги з питань самозайнятості для ВПО, учасників АТО, вразливих верств населення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×