facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Анна Орловська

Дата публікації: 25.09.2017

Спеціалізація: комунікація, права людини, адвокація, організаційний розвиток, проектний менеджмент, community policing, співпраця з провайдерами безоплатної правової допомоги.

Резюме: Сертифікований тренер і координатор освітніх заходів, викладач патрульної поліції з прав людини, співзасновниця та координатор Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий простір», позаштатний кореспондент газети «Вгору». Має 10-річний досвід роботи у громадському секторі. П’ять років працювала у сфері безоплатної правової допомоги, координувала роботу офісів Мережі правового розвитку, налагоджувала внутрішню та зовнішню комунікацію. Ще п’ять працювала юристом громадської приймальні Фонду милосердя та здоров’я. Розробляла та брала участь у проведені багатьох адвокасі кампаній. У 19 років ініціювала та добилася скасування постанови КМУ № 361, згідно з якою з 14 квітня 2009 року всі громадяни, що подавали заяви до місцевого або господарського суду, мали платити внесок у 50 разів більший, ніж раніше, – на “інформаційно-технічне забезпечення (ІТЗ) судових процесів”. З 2009 року розробила й провела понад 40 тренінгів. Проходила міжнародні тренінги для тренерів в Угорщині, Росії та міжнародні стажування в США, Канаді, Австрії, Польщі, Литві.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×