facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Дар’я Фріндт

Дата публікації: 28.12.2016

Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю – економіка підприємства та додаткова освіта в проходженні курсів для бухгалтерів.

Удосконалення знань за допомогою он-лайн курсів на різну тематику в фінансовій сфері, благодійних та неприбуткових організаціях. Має 3 роки досвіду роботи фінансовим асистентом-бухгалтером в неприбуткових організаціях та досвід у співпраці з такими донорами як: Міжнародний фонд Відродження, Агенство США з міжнародного розвитку USAID, Фонд ім. Ч.С. Мотта, Програма розвитку з ООН, Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні, The Black Sea Trust for Regional Cooperation, Українська біржа благодійності, Fund May’as, Global Medic, Міжнародна організація з міграції, Норвежська рада у справах біженців в Україні, Посольство Великобританії в Україні, Український культурний фонд, ІСАР «Єднання».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×