facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Людмила Власенко

Дата публікації: 11.05.2016

У 2012 році закінчила юридичний факультет Білоцерківського Національного Аграрного Університету за спеціальністю правознавство. Отримала диплом бакалавра права.

В 2014 році закінчила юридичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за спецiальнiстю правознавство, отримала диплом спеціаліста права. 2013 р. – 2016 р. займала посаду фахівця із соціальної роботи в Білоцерківському міському центрi соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вiдповiдно до посадових обов’язкiв виявляла сім’ї вразливих категорій, надавала соціальні послуги, здійснювала соціальний супровід сімей, осіб, які перебували у складних життєвих обставинах.

Із 2018 року юристка Білоцерківської міськоï ГО «Правова єдність».

У 2020 році – юристка проєкту Громадський центр правосуддя, що діє при Бiлоцеркiвськiй громадськiй організації «Правова еднiсть», який слугує мультифункціональним майданчиком для налагодження взаємодії між мiсцевою владою та мешканцями білоцеркiвськоï громади задля вирiшення їхніх щоденних правових потреб та забезпечення доступу до правосуддя.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×