facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Максим Ільчишен

Дата публікації: 05.06.2017

У 2004 році закінчив навчання у Міжрегіональній Академії управління персоналом за напрямом підготовки “Право”. У 2010 році здобув другу вищу освіту: закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю “Правознавство”. З 2004 року розпочав трудову діяльність у Кам’янець-Подільському міському управлінні земельних ресурсів на посаді спеціаліста 2-ї категорії з правового забезпечення. З 2007 по 2010 рік – завідувач сектору правового забезпечення Управління Держкомзему у місті Кам’янець-Подільському. З 2010 року займається незалежною професійною діяльністю у галузі права, адвокат. У 2013-2014 роках – викладач юридичних дисциплін Коледжу КФЕК НУ ДПСУ. Зі 2015 року призначений директором Кам′янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У 2010-2015 президент Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського, координатор Центру правової інформації та консультацій. З 2015 року – програмний менеджер Асоціації юристів м. Кам’янець-Подільського.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×