facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Наталія Кулікова

Дата публікації: 05.06.2017

Освіта: Українсько-Російський інститут (філія) Московського державного відкритого університету в м. Чернігові, юрист-правознавець. Засновниця та координаторка Чернігівської міської громадської організації «Юридична клініка «Бона Менте». Юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини. Керівниця програм, координаторка проектів у Чернігівській області з надання безоплатної правової допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей; керівниця Центру правової інформації та консультації Чернігівського громадського комітету захисту прав людини. Приймала участь у міжнародному стажуванні (2013) в США в рамках програми “Public Interest Law and Pro Bono Legal Services in the U.S” та у навчальній програмі «Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження» (Швеція, 2017) за підтримки Посольства США в Україні та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×