facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Ольга Настіна

Дата публікації: 02.07.2022

Є однією з фундаторів Мережі правового розвитку. Разом з однодумцями з моменту заснування громадської спілки успішно впроваджує місцеві та національні адвокаційні кампанії, спрямовані на створення якісної системи доступу до правосуддя, управнення громад, розбудови інституційної спроможності Мережі правового розвитку.

У 2000 році закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, юридичний факультет, спеціальність правознавство. Захистила кандидатську дисертацію, здобула наукову ступінь кандидата юридичних наук, присвоєне вчене звання доцента. Авторка понад 100 наукових, науково-методичних праць, 50 освітніх та викладацьких програм, 30 авторських тренінгових курсів для юристів, правозахисників та адвокатів.

З 2001 року працює викладачем у закладах вищої освіти, очолює юридичну клініку Білоцерківського національного агарного університету. З 2007 роки є активною учасницею громадського правозахисного руху. Засновниця правозахисних, молодіжних та жіночих громадських організацій. Має досвід розбудови соціально-гуманітарної сфери у громадах на посаді заступника міського голови Білої Церкви, Київська область (2016-2018), розвитку безпекового напрямку у територіальних громадах-членах Асоціації об’єднаних територіальних громад (2018). 

За час активної правозахисної діяльності у громадському секторі успішно реалізувала низку громадських ініціатив, зокрема запровадження системи надання безоплатної первинної правової допомоги за кошти місцевих бюджетів, надання безоплатної правової допомоги вразливим верстам населення, доступ до правосуддя у віддалених територіальних громадах, реалізації громадських молодіжних, безпекових, жіночих ініціатив. Авторка Стратегії розвитку, статуту громади, концепції громадського бюджету Білої Церкви, розробниця низки місцевих цільових бюджетних програм, які отримали фінансування. 

Має понад 15 років досвіду організаційного розвитку неурядових організацій, успішного фандрейзингу, командного менеджменту в якості керівниці організацій, проєктів та громадських ініціатив.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×