facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Активістів ОСББ навчили комунікувати з місцевою владою

Дата публікації: 05.09.2023

Члени ОСББ міста Сторожинець, що в Чернівецькому районі  Чернівецькій області, мали спільну комунальну проблему: дах їхньої багатоповерхівки потребував ремонту. Люди хотіли, щоб у цьому їм допомогла міська влада. Навіть зверталися з відповідним запитом до Сторожинецької міськради. Але, на жаль, безрезультатно…

Цією проблемою з громадською радницею ГО «Асоціація громадських радників України» Наталією Горвасюк та керівником Вінницької ГО «Подільський центр прав людини» , юристом Михайлом Бардиним мешканці поділилися під час правопросвітницького заходу, який організація та радниця разом проводили у Сторожинці влітку цього року.

Громадська радниця ГО «Асоціація громадських радників України» Наталя Горвасюк.
  • Вислухавши людей, ми зрозуміли, що їм потрібен супровід, оскільки представники ОСББ не володіли знаннями щодо порядку та інструментів взаємодії з місцевою владою, зокрема не знали, як вірно підготувати документи, — розповідає Наталія Горвасюк.

Отже, наступного після заходу дня Наталія Горвасюк зустрілася з головою ОСББ і роз’яснила, як активісти мають взаємодіяти з представниками міськради, в чому їм може допомогти юрист, яка допомога може знадобитися в подальшому.

Керівник ГО «Подільський центр прав людини», юрист Михайло Бардин. 

Оскільки місто Сторожинець є дещо віддаленим від офісу «Подільського центру з прав людини», співпрацювати запланували з Михайлом Бардиним в онлайн-форматі. Тепер активісти ОСББ мають правову підтримку на кожному кроці вирішення свого нагального питання. Адже дах необхідно відремонтувати до настання осінньої негоди.

Матеріал створено за підтримки міжнародної благодійної платформи GlobalGiving,Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Зміст публікації є виключно відповідальністю громадської спілки «Мережа правового розвитку».

На головному фото до статті: місто Старожинець. Джерело: travels.in.ua


P. S. Більше актуальної інформації на правову та гуманітарну тематику – у спецрубриці #StandWithUkraine. В ній акумулюємо матеріали, які можуть стати в нагоді тим, хто страждає, чиї права порушуються внаслідок війни рф проти України.


ВИ МОЖЕТЕНАШУ РОБОТУ СВОЇМ ВНЕСКОМ

Будьте в курсі кожної новини та події – підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×