facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Домашнього агресора виселяти довелося через суд

Дата публікації: 17.03.2020

Автор: Агенція демократичного розвитку Донбасу

«Допоможіть виселити з мого дому колишнього чоловіка!».  З таким благанням до Слов’янського офісу Мережі правового розвитку звернулася жителька Донеччини. Справа ускладнювалася тим, що екс-партнер і батько спільних дітей виявився домашнім насильником.  

Пані Олена розповіла юристам Офісу при громадській організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу», що разом із дітьми живе в успадкованому будинку. З ними мешкає її колишній чоловік, шлюб із яким вони розірвали ще у жовтні 2016 року. Чоловік зловживав алкоголем, чинив психологічне насильство щодо неї та дітей, відтак і сама Олена, і діти постійно перебували у стресі та напруженні. Багато разів жінка зверталася в поліцію із заявами. За вчинення насильства в сім’ї чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідальності. Проте його поведінка не змінювалася. Сталося розлучення.

Однак із часом Олена зрозуміла, що екс-чоловік якось «прижився» у її домі: з’їжджати на іншу житлову площу не квапився, до своїх батьків повертатися також не хотів, хоча ті мали будинок. Та подальше життя під одним дахом із цією людиною жінка вважала неможливим: терпіти його поведінку не мала наміру ні вона, ні діти.  

Юрист, керівник Сергій Коваленко проаналізував ситуацію і пояснив пані Олені порядок прийнятних у її випадку дій. Також склав позов до районного суду, в якому просив виселити чоловіка з будинку позивачки без надання тому іншого житлового приміщення.
Під час судового розгляду сторони та свідки підтвердили аргументи, наведені в позовній заяві.
Розглянувши справу, суд виніс рішення про задоволення позовних вимог пані Олени, і прямо в судовій залі вона домоглася виселення з її будинку домашнього агресора.

Будьте в курсі кожної новини та події — підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×