facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Допомога на дітей одиноким матерям: зупинити не можна виплатити

Дата публікації: 12.12.2016

Юристи Сєвєродонецького офісу Мережі правового розвитку в черговий раз допомагають одиноким матерям у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Як повідомляє портал “Правовий простір”, цього разу до Офісу за безоплатною правовою допомогою звернулася молода мама Яна Каліновська* з Лисичанська, якій місцеве управління соціального захисту населення (УСЗН) перестало надавати соціальну допомогу на маленьку дитину.

Допомогу Яна отримувала понад 3 роки на підставі ст.ст. 18-1, 18-2, 18-3 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

Коли жінка звернулася з цим питанням до управління, його співробітники не змогли чітко пояснити причини зупинення виплат.

З’ясувавши всі обставини, юрисконсульт НУО «Громадська платформа»Сергій Болдар пояснив Яні, що за Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» вона має право отримувати допомогу у розмірі 840 грн. до досягнення дитиною 18-річного віку.

Правник також наголосив, що підстав для припинення або призупинення виплат за ст. 18-4 цього Закону у даному випадку немає, а такі дії з боку управління соціального захисту є незаконними.

Сергій Болдар порадив Яні письмово звернутись до УСЗН задля отримання письмової відповіді щодо обставин зупинення виплат та допоміг написати заяву. Він також роз’яснив молодій мамі порядок оскарження дій посадових осіб управління до суду, якщо виникне така необхідність.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×