facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Консультація юриста вмотивувала до професійного росту

Дата публікації: 14.02.2018

Автор: Олена Орлова/Мережа правового розвитку. 

Правова консультація та людяне ставлення юриста Татарбунарського Офісу Мережі правового розвитку до клієнтки допомогли молодій спеціалістці повірити у свої сили та зробити крок у кар’єрі. Жінка подолала сумніви й подала документи на конкурс на заміщення вакансії  керівника закладу культури.

До приймальні Офісу при Одеській обласній організації ВГО «Комітет виборців України» звернулася мешканка Татарбунарів пані Інна. Розповіла, що хотіла взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника місцевого Краєзнавчого музею. Конкурс оголосив профільний відділ Татарбунарської районної державної адміністрації.

Інна мала вищу профільну освіту та диплом молодшого спеціаліста, але все одно сумнівалася, чи відповідає вона як кандидат умовам конкурсу на заміщення вакантної посади? Чи має право брати участь у ньому?

Юрист Офісу Леонід Семененко вивчив умови конкурсу та інші правові моменти й надав жінці докладну консультацію. Він з’ясував, що Інна має всі підстави брати участь у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника цього закладу культури. Оскільки її диплом молодшого спеціаліста є документом, що повністю підтверджує її кваліфікаційний рівень та наявність у неї вищої освіти початкового рівня.

А для більшої впевненості клієнтки у своїх силах, юрист надав їй додаткові роз’яснення щодо процедури проведення такого конкурсу, визначення переможців, оголошення результатів.

Завдяки отриманим консультаціям та моральній підтримці правника пані Інна наважилася на участь у конкурсі, успішно подала документи на розгляд комісії та має всі шанси стати керівницею музею.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи читайте на сайті  «Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×