facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Кредитний борг у понад 90 тисяч присудили незаконно

Дата публікації: 24.03.2020

Автор: НЦДСПР «Відкриті двері»

За рішенням суду мешканка Дніпропетровщини мала виплатити понад 90 тисяч кредитного боргу та ще й судовий збір. Юристи Нікопольського офісу Мережі правового розвитку допомогли оскаржити рішення і довести, що чималу суму з жінки стягнули незаконно.

Пані Наталя з Нікополя, звернувшись по безоплатну правову допомогу, розповіла співробітникам Офісу при громадській організації «Відкриті двері», що наприкінці грудня 2019 року Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області ухвалив заочне рішення у цивільній справі за позовною заявою до неї одного з крупних банків про стягнення заборгованості.
Суд першої інстанції своїм рішенням задовольнив вимоги установи і ухвалив рішення, яким зобов’язав стягнути з жінки на користь банку  заборгованість за кредитним договором у розмірі 91 тис 097 грн 04 коп, а також судовий збір у розмірі 1 тис 921 грн.

Однак жінка категорично не погоджувалася з таким рішенням і вважала позовні вимоги банку незаконними. Більше того, вона наголошувала, що не мала можливості навіть навести в суді свої правові аргументи, оскільки справу розглянули за її відсутності.

Юрист Офісу Павло Антонюк склав заяву про перегляд заочного рішення суду. У ній зокрема зазначив, що відповідачку по справі не повідомили про час та місце розгляду справи, а також суд не з’ясовував усіх її фактичних обставин, не дослідив і не надав належної оцінки наявним у матеріалах справи доказам, внаслідок чого ухвалив рішення, яке є необґрунтованим та незаконним.

Цього разу суд став на бік пані Наталі. Тепер жінка вільна від боргу, виставленого їй банком, і судовий збір відповідно не платитиме.

Будьте в курсі кожної новини та події – підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×