facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Майбутня мама змусила чоловіка подбати про родину

Дата публікації: 23.02.2017

Як повідомляє портал “Правовий простір”, наприкінці листопада 2016 року до БМГО «Правова єдність» звернулася білоцерківчанка Інна*. Молода жінка була при надії. ЇЇ історія настільки розчулила юристів, що вони без вагань взялися за роботу.

Інна розповіла, що ще з початку листопада 2016 року вони з чоловіком Дмитром* стали проживати окремо, оскільки він відносився до неї з неповагою, постійно ображав, морально принижував і, незважаючи на вагітність дружини, постійно зраджував їй. Дмитро нехтував сімейними цінностями, за його ініціативи між ними постійно виникали сварки.

Загострення конфліктів кожен раз спричиняли Інні душевні страждання. Декілька разів це призводило до того, що їй доводилося лягати в лікарню через загрозу переривання вагітності.

З того моменту, як Дмитро залишив сім’ю, він припинив надавати вагітній Інні будь-яку допомогу, хоча такий період в житті жінки потребував значних додаткових матеріальних витрат – щоб зберегти здоров’я і дитини, і майбутньої мами.

Юристка Білоцерківського офісу Мережі правового розвиткуМарина Лисич порадила Інні звернутися до суду для стягнення з чоловіка коштів на її утримання під час вагітності та до досягнення дитиною трирічного віку і допомогла жінці скласти позовну заяву.

В обґрунтування позову правниця посилалася на частини 1 та 2 статті 84 Сімейного кодексу України, згідно з якими дружина має право на утримання від чоловіка під час вагітності та від батька дитини до досягнення нею трьох років.

17 січня 2017 року Білоцерківський міськрайонний суд задовольнив всі позовні вимоги Інни, прийнявши заочне рішення.

Наприкінці січня щаслива жінка завітала до Офісу з подякою і проханням роз’яснити її наступні дії в даній справі. Марина Лисич проконсультувала майбутню маму і та пішла з Офісу з надією, що більше їй не знадобиться поміч юристів, а батько буде добровільно забезпечувати своє дитя усім необхідним та допомагатиме матеріально.

* Імена змінено з етичних міркувань.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×