facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Не сплатив аліменти – отримав кримінальне провадження

Дата публікації: 31.03.2017

Заручившись підтримкою юристів Станіславської правозахисної групи, мешканка Івано-Франківська намагається напоумити колишнього чоловіка та змусити його виплачувати аліменти на дітей.

Як повідомляє портал “Правовий простір”, у лютому до Івано-Франківського офісу Мережі правового розвитку звернулась Вікторія Мальцева*, яка вже 3 роки самостійно, без матеріальної підтримки від колишнього чоловіка, утримує двох неповнолітніх дітей.

Жінка розповіла, що після розлучення суд зобов’язав Андрія* сплачувати аліменти на утримання дітей до досягнення ними повноліття. Однак, він вже більше 3 років ухиляється від виплати грошей, а тим часом заборгованість за цей період виникла чимала – 40 600 грн!

Не зумівши знайти з Андрієм спільної мови, Вікторія просила допомогти їй вжити заходів щодо злісного неплатника аліментів.

Після вивчення наданих відвідувачкою матеріалів спеціалісти Офісу вирішили діяти радикально: вони підготували для Вікторії заяву про вчинення кримінального правопорушення за статтею 164 Кримінального кодексу України («Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей»), яку жінка зареєструвала у районному відділенні поліції.

Наразі поліція вже внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення Андрієм Мальцевим кримінального правопорушення, а саму Вікторію визнано потерпілою. Юристи Станіславської правозахисної групи пильно слідкують за ходом досудового розслідування.

*Імена змінені з етичних міркувань.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×