facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Прийшовши зробити закордонний паспорт, бізнесмен почув, що той вже виданий йому

Дата публікації: 05.09.2017

До приймальні Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» звернувся Валентин Мироненко* з болючим для нього питанням щодо отримання ID-картки для поїздки до Італії, де у чоловіка запланована ділова зустріч зі своїми партнерами.

З приводу отримання закордонного паспорту чоловік звернувся до місцевого сектору ДМС України в Одеській області з надією, що за короткий термін зможе отримати довгоочікувану ID-картку, придбати квитки на літак, встановити конкретну дату зустрічі з партнерами.

Знаходячись на прийомі в ДМС Валентин надав свій паспорт. Відповідь спеціаліста вкрай здивувала його. Від нього чоловік почув, що на його паспорт громадянина України вже отримано закордонний паспорт у 2008 році. Валентин був обурений та заявив, що такого документу не отримував.

При Валентинові спеціаліст зателефонував до ГУ ДМС України в Одеській області, де відповіли, що для вирішення питання Валентин повинен звернутися до ГУ ДМС з письмовою заявою. Заяву буде розглянуто і за її результатами буде прийнято рішення.

На запитання щодо термінів розгляду цієї заяви, Валентин Мироненко отримав відповідь: не менше ніж півтора місяця. Це не влаштовувало чоловіка, адже зривалася його зустріч, що тягнуло негативні наслідки для бізнесу з обох сторін.

Керівником Татарбунарського Офісу Семененко Л.Г. було прийнято рішення щодо звернення до керівництва ДМС по телефону. У присутності заявника експерт Офісу провів телефонну розмову з керівництвом ГУ ДМС. Після надання серйозних доводів першому заступнику начальника ГУ ДМС, той пообіцяв у найкоротший термін вирішити питання щодо врегулювання цю ситуації.

Наступного дня пана Валентина запросили до Татарбунарського районного сектору ГУ ДМС України в Одеській області, де принесли свої вибачення з приводу ситуації, яка склалася за їх провини. В той же день було розпочато процедуру виготовлення закордонного паспорту чоловіка.

*Ім’я змінено з етичних міркувань

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×