facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Прийшовши зробити закордонний паспорт, бізнесмен почув, що той вже виданий йому

До приймальні Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» звернувся Валентин Мироненко* з болючим для нього питанням щодо отримання ID-картки для поїздки до Італії, де у чоловіка запланована ділова зустріч зі своїми партнерами.

З приводу отримання закордонного паспорту чоловік звернувся до місцевого сектору ДМС України в Одеській області з надією, що за короткий термін зможе отримати довгоочікувану ID-картку, придбати квитки на літак, встановити конкретну дату зустрічі з партнерами.

Знаходячись на прийомі в ДМС Валентин надав свій паспорт. Відповідь спеціаліста вкрай здивувала його. Від нього чоловік почув, що на його паспорт громадянина України вже отримано закордонний паспорт у 2008 році. Валентин був обурений та заявив, що такого документу не отримував.

При Валентинові спеціаліст зателефонував до ГУ ДМС України в Одеській області, де відповіли, що для вирішення питання Валентин повинен звернутися до ГУ ДМС з письмовою заявою. Заяву буде розглянуто і за її результатами буде прийнято рішення.

На запитання щодо термінів розгляду цієї заяви, Валентин Мироненко отримав відповідь: не менше ніж півтора місяця. Це не влаштовувало чоловіка, адже зривалася його зустріч, що тягнуло негативні наслідки для бізнесу з обох сторін.

Керівником Татарбунарського Офісу Семененко Л.Г. було прийнято рішення щодо звернення до керівництва ДМС по телефону. У присутності заявника експерт Офісу провів телефонну розмову з керівництвом ГУ ДМС. Після надання серйозних доводів першому заступнику начальника ГУ ДМС, той пообіцяв у найкоротший термін вирішити питання щодо врегулювання цю ситуації.

Наступного дня пана Валентина запросили до Татарбунарського районного сектору ГУ ДМС України в Одеській області, де принесли свої вибачення з приводу ситуації, яка склалася за їх провини. В той же день було розпочато процедуру виготовлення закордонного паспорту чоловіка.

*Ім’я змінено з етичних міркувань

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×