facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Реальна допомога юристів – замість туманних пояснень чиновників

Дата публікації: 05.12.2018

Автор: Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги

До Станично-Луганського офісу Мережі правового розвитку у жовтні 2018 року звернулася мешканка Луганщини Любов Холодняк*. Просила допомогти перейти з одного виду пенсії на інший.

З пенсії згідно з Законом України «Про державну службу» жінка мала намір перейти на пенсію згідно з Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб». Змінивши вид щмісячних виплат, жінка отримувала би більше коштів, ніж зараз. Однак сама процедура переходу була надто складною для пенсіонерки.

Варто зазначити, що перш, ніж прийти до Офісу при громадській організації «Станично-Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги», жінка зверталася до Управління Пенсійного фонду України у Станично-Луганському районі Луганської області. Але там зрозумілих і повних відповідей на свої запитання щодо процедури переходу та необхідних для цього документів не отримала. Відтак вимушена була звернутися до юристів системи безоплатної правової допомоги.
Юрист Офісу Олександр Левенець проконсультував пані Любов щодо її прав, підготував мотивовані заяви від імені клієнтки, весь пакет документів – і подав їх до Ліквідаційної комісії Головного управління МВС України у Луганській області та управління Пенсійного фонду України в Станично-Луганському районі.
Після цього питання Любові Холодняк вирішилося доволі оперативно: вже з 1 листопада цього року жінка  року отримує підвищену пенсію згідно з Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб».

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×